برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

رمان فیلم Godzilla x Kong دلیل علاقه گودزیلا به شهر رم را فاش کرد

نسخه بلوری بزودی عرضه می‌شود

رمان فیلم Godzilla x Kong دلیل علاقه گودزیلا به شهر رم را فاش کرد ۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
رمان فیلم Godzilla x Kong

رمان فیلم Godzilla x Kong که حدوداً یک ماه پیش منتشر شد، سرانجام فاش ساخت چرا گودزیلا شهر رم را بعنوان خانه جدید خود انتخاب کرد.

جدیدترین فیلم مشترک گودزیلا و کونگ با نام Godzilla x Kong: The New Empire اواخر ماه مارس نخستین بار روی پرده نقره‌ای رفت. کارشناسان نگاه چندان مثبتی به آن نداشتند اما مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و توانست بیش از ۵۴۸ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. برای مقایسه می‌توان به Godzilla vs. Kong اشاره کرد که فروشش ۴۷۰ میلیون دلار بود.

فیلم Godzilla x Kong مدت کوتاهی پس از Godzilla vs. Kong جریان دارد. کونگ وارد زمین توخالی شده و در آنجا با تعداد بیشتری از همنوعان خود مواجه می‌شود؛ همنوعانی که تحت رهبری یک موجود ظالم قرار دارند. کونگ نه تنها باید این رهبر ظالم را شکست دهد، بلکه باید بار دیگر اتحادی با گودزیلا (Godzilla) تشکیل دهد تا دشمنی بسیار قدرتمند را متوقف کنند. در ضمن، در فیلم فاش می‌شود گودزیلا کولوسئوم واقع در شهر رم را به عنوان خانه جدید خود انتخاب کرده است.

رمان فیلم Godzilla x Kong که چندی پیش با نام Godzilla x Kong: The New Empire – The Official Movie Novelization عرضه شد، سرانجام از دلیل گودزیلا برای انتخاب کولوسئوم بعنوان خانه جدیدش پرده برداشت. چنین انتخابی در ابتدا بسیار سوال برانگیز بود. به هر حال، تایتان قدرتمند به انرژی هسته‌ای نیاز داشته و کولوسئوم هیچ گونه منبعی از این نوع انرژی را در خود ندارد. با این حال، عاملی دیگر باعث شده تماشاخانه قدیمی شهر رم را بعنوان خانه جدیدش انتخاب کند.

طبق آنچه در رمان فیلم Godzilla x Kong آمده، معماری به کار رفته در کولوسئوم برای گودزیلا یادآور معبد قدیمی‌اش و جامعه‌ای است که روزگاری آن را می‌پرستیدند. به همین دلیل، آن را انتخاب کرد تا به طریقی بتواند بر حس دلتنگی‌اش غلبه کند. اینکه گودزیلا دلتنگ خانه‌اش می‌شود، اصلاً و ابداً عجیب نیست؛ زیرا گودزیلا در فرنچایز مانسترورس (MonsterVerse) ویژگی‌های انسانی متعددی دارد.

نسخه بلوری فیلم Godzilla x Kong در تاریخ ۲۵ اردیبهشت (مصادف با ۱۴ می) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments