1%
  • 0/10

دنباله فیلم Godzilla x Kong روی یک کایجوی آشنا متمرکز خواهد بود

آغازی عالی در باکس آفیس جهانی

دنباله فیلم Godzilla x Kong روی یک کایجوی آشنا متمرکز خواهد بود ۲ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
دنباله فیلم Godzilla x Kong

آدام وینگارد، فیلمساز آمریکایی، در بخشی از مصاحبه جدید خود با رسانه IGN به دنباله فیلم Godzilla x Kong پرداخته است.

اگرچه یکی از مهمترین کایجوهای مانسترورس است، کونگ تنها یک فیلم اختصاصی به نام Kong: Skull Island دریافت کرد. البته این موجود عظیم الجثه چند سال پیش در فیلم Godzilla vs. Kong مقابل گودزیلا ایستاد و سپس به متحدی برای او تبدیل شد. کونگ همچنین اخیراً و بواسطه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire روی پرده نقره‌ای بازگشته است.

آدام وینگارد (Adam Wingard) که کارگردانی پنجمین اثر سینمایی مانسترورس را بر عهده داشته، چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه IGN انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود به دنباله فیلم Godzilla x Kong پرداخت و فاش کرد یک کایجوی آشنا در مرکز داستانش خواهد بود:

بدون شک ایده‌هایی برای ادامه ماجراجویی‌هایشان داریم. اگر این فیلم [Godzilla x Kong] موفقیت آمیز باشد، فکر می‌کنم فیلم بعدی نسخه گودزیلا محورِ Godzilla x Kong باشد. به یک طریقی بیشتر به داستانش می‌پردازیم.

برخلاف نامی که دارد، بخش قابل توجهی از داستان فیلم Godzilla x Kong به کونگ اختصاص داده شده تا مخاطب بیشتر از قبل با آن آشنا شود. از همین رو، اگر بگوییم Godzilla x Kong دنباله معنوی Kong: Skull Island است، بیراه نگفته‌ایم. با توجه به گفته‌های آدام وینگارد، می‌توان نتیجه گرفت قسمت بعدی مانسترورس بیشتر از قبل به گودزیلا پرداخته و از انگیزه‌های او پرده برمی‌دارد.

بهترین افتتاحیه سال تا به اینجا

فیلم Godzilla x Kong علی‌رغم بازخوردهای نه چندان مثبت کارشناسان، توانسته در اولین هفته اکران ۱۹۴ میلیون دلار فروخته و بزرگترین افتتاحیه سال تا به اینجا را به نام خود ثبت کند. این رقم حتی از پیش بینی‌ها هم بالاتر بوده که نشان می‌دهد احتمال ثبت رکورد جدیدی در میان تمامی فیلم‌های مانسترورس وجود دارد.

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Godzilla x Kong در حال حاضر مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments