1%
  • 0/10

کارگردان فیلم Godzilla x Kong دلیل تغییر رنگ گودزیلا را فاش کرد

تغییر رنگی که جنجالی شده است

کارگردان فیلم Godzilla x Kong دلیل تغییر رنگ گودزیلا را فاش کرد ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
رنگ گودزیلا

آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla x Kong در بخشی از مصاحبه جدید خود به تغییر رنگ گودزیلا پرداخت که چندان به مذاق گروهی از مخاطبان خوش نیامده است.

طی چند ماه گذشته که کمپین تبلیغاتی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire آغاز شده، چند مورد شدیداً توجه‌ها را به خود جلب کرده که دو مورد از آن‌ها، تغییر رنگ گودزیلا به صورتی و دستکش فلزی کینگ کونگ بوده است. گروهی از کاربران اعتقاد دارند رنگ آبی ابهتی خاص به کایجو می‌داد و رنگ جدید تناسب چندانی با ماهیت خشن و جدی‌اش ندارد.

آدام وینگارد (Adam Wingard) چندی پیش مصاحبه‌ای را انجام داد و در بخشی از آن درباره تغییر رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong به گفتگو پرداخت. طبق توضیحات او، کایجو برای تقابل با دشمن جدید خود به اندازه کافی قدرتمند نبوده و نیاز به افزایش قدرت داشت:

گودزیلا برای مقابله با این تهدید جدید به افزایش قدرت نیاز دارد.

کارگردان فیلم Godzilla x Kong در ادامه مصاحبه گفت ایده قدرتمند شدن گودزیلا را از آثار رزمی استودیو Shaw Brothers الهام گرفت:

من طرفدار آثار رزمی استودیو Shaw Brothers هستم. فیلم‌های آن‌ها همیشه حول محور این موضوع می‌چرخید: «یک تهدید بزرگ از راه رسیده است و تو باید این کارها را انجام دهی تا بتوانی شکستش دهی.»

کارگردان آمریکایی درباره انتخاب صورتی بعنوان رنگ جدید گودزیلا (Godzilla) دو دلیل را عنوان کرد: دلیل اول، ادای دین به فیلم‌های گودزیلا در دوران شووا (Showa Era) است که بین سال‌های ۱۹۵۴ الی ۱۹۷۵ میلادی اکران شدند؛ دلیل دوم هم اینکه صورتی رنگ مورد علاقه‌اش است.

گودزیلا و کینگ کونگ در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire مقابل دو تهدید جدید قرار می‌گیرند: اولین تهدید که با آن ملاقات کرده‌ایم، اسکار کینگ بوده و مانند کینگ کونگ یک گوریل عظیم الجثه است؛ تهدید دوم هم یک کایجو به نام شیمو است که دومین تریلر او را به صورت کوتاه و نه چندان واضح به نمایش گذاشت.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Godzilla x Kong در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments