کمیک بوک‌های پیش درآمد Godzilla vs Kong از بازگشت یک شخصیت قدیمی خبر می‌دهند

هیوستون بروکس در جستجوی فرزند گمشده

کمیک بوک‌های پیش درآمد Godzilla vs Kong

به لطف کمیک بوک‌های پیش درآمد Godzilla vs Kong می‌دانیم یکی از شخصیت‌های قدیمی در چهارمین فیلم دنیای سینمایی مانسترورس بازمی‌گردد.

اتفاقات در سه فیلم Godzilla ،Kong: Skull Island و Godzilla: King of the Monsters به گونه‌ای رقم خوردند که کینگ کونگ و گودزیلا سرانجام قرار است رو در روی یکدیگر قرار بگیرند. از همین رو، فیلم سینمایی Godzilla vs Kong را می‌توان اولین نقطه‌ی اوج دنیای سینمایی مانسترورس محصول دو استودیوی لجندری پیکچرز و برادران وارنر دانست. این موضوع یعنی تعدادی از آرک‌های داستانی که در فیلم‌های پیشین شروع شده بودند و هنوز به پایان نرسیده‌اند، احتمالا در چهارمین اثر مانسترورس ادامه می‌یابند. در گذشته، بازگشت چهار شخصیت مدیسون راسل، مارک راسل و خواهران دوقلوی لینگ تایید شده بودند. ظاهرا باید نام یک شخصیت قدیمی دیگر را هم به این لیست اضافه کنیم.

با توجه به آنچه در کمیک بوک‌های پیش درآمد Godzilla vs Kong رخ می‌دهد، می‌توان گفت دکتر هیوستون بروکس در فیلم سینمایی Godzilla vs Kong حضور خواهد داشت. این شخصیت نخستین بار در Kong: Skull Island معرفی شد. او یکی از اعضای تیم تحقیقاتی بود که از سوی مونارک به جزیره‌ی جمجمه فرستاده شد تا کینگ کونگ را بیابد. بروکس عقیده داشت می‌توان با انداختن بمب‌هایی خاص و سپس بررسی واکنش‌های لرزه‌نگاری، توخالی بودن یا نبودن زمین را مشخص کرد. او که از اتفاقات Skull Island جان سالم به در برد، به همکاری خود با سازمان دولتی مونارک ادامه داد تا بتواند به آن‌ها در یافتن تعداد بیشتری از تایتان‌ها و همچنین جمع‌آوری اطلاعات کمک کند. کوری هاوکینز (Corey Hawkins) وظیفه‌ی نقش‌آفرینی به عنوان بروکس را بر عهده داشت.

دکتر هیوستون بروکس در Godzilla: King of the Monsters هم حضور یافت اما عملا هیچ نقشی در داستان نداشت. تنها در یک صحنه‌ی کوتاه حضور پیدا کرده و سپس از مرکز توجه خارج می‌شود. جو مورتون (Joe Morton) نسخه‌ی سالخورده‌ی این شخصیت را به تصویر کشید. طبق آنچه در کمیک بوک‌های پیش درآمد Godzilla vs Kong نشان داده شد، بروکس فرزندی دارد که در یک برهه‌ی زمانی به منظور جمع‌آوری اطلاعات به جزیره‌ی جمجمه سفر می‌کند اما اسکول‌کراولرها تمامی اعضای گروهش را به کام مرگ می‌فرستند. او که تنها بازمانده‌ی گروه است، به ساکنان بومی جزیره پیوسته و در میان آن‌ها زندگی می‌کند؛ زیرا هیچ راه برگشتی ندارد.

اگر خلاصه‌ی داستان Godzilla vs Kong را خوانده باشید، اطلاع دارید که بخشی از این فیلم در جزیره‌ی جمجمه جریان دارد. از همین رو، پیش‌بینی می‌شود دکتر هیوستون بروکس به همراه دیگر اعضای مونارک به این جزیره سفر کند تا این طریق بتواند پسرش را پیدا کند. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما احتمال می‌رود پسر بروکس اطلاعاتی را درباره‌ی زمین‌لرزه‌ی عجیب داشته باشد؛ زمین‌لرزه‌ای که توجه‌ی کینگ کونگ و گودزیلا را به خود جلب کرده و هر دو را به آن جزیره می‌کشاند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا