جانکی ایکس ال، آهنگساز Godzilla vs. Kong خواهد بود

توماس هولکنبرگ با کارنامه‌ای درخشان به تیم توسعه‌ی Godzilla vs. Kong اضافه شد

جانکی ایکس ال، آهنگساز Godzilla vs. Kong

در حالی که نزدیک به دو سال از آغاز مراحل تولید فیلم Godzilla vs. Kong می‌گذرد، به تازگی مشخص شد که توماس هولکنبرگ ملقب به جانی ایکس ال، آهنگساز این فیلم مورد انتظار خواهد بود.

در هفته‌ی اخیر، خبرهای زیادی حول محور فیلم گودزیلا در برابر کونگ منتشر شد؛ بعد از نشر اطلاعاتی جدید از داستان این اثر، نوبت به خبر از حضور یک شخصیت قدیمی در این فیلم رسید.

امروز هم به گفته‌ی Film Music Reporter، توماس هولکنبرگ ملقب به جانکی ایکس ال، وظیفه‌ی ساخت آهنگ‌های فیلم Godzilla vs. Kong را برعهده گرفته است. فیلم موزیک ریپورتر منبع معتبری در این زمینه به حساب می‌آید و به نوعی می‌توان این اطلاعیه را، یک خبر رسمی تلقی کرد.

کارنامه‌ی درخشان این آهنگساز هلندی، ثابت می‌کند که انتخاب تیم توسعه‌ی فیلم گودزیلا در برابر کونگ تحسین برانگیز بوده است. هلند که به زعم بسیاری سرآمد عرصه‌ی موسیقی الکترونیک به حساب می‌آید، مهد آهنگسازان بسیار بزرگی در این عرصه بوده و جانکی ایکس ال هم یکی از آهنگسازان مطرح این کشور اروپایی شمرده می‌شود.

جانکی از سال ۱۹۹۸ میلادی تا به امروز وارد این عرصه شده و هم در زمینه‌ی فیلم و سریال و هم در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی آثار تحسین برانگیزی را به نام خود ثبت کرده است. از آخرین فعالیت‌های او در زمینه‌ی فیلم و سریال می‌توان به فیلم‌های Tomb Raider، Alita Battle Angel، Terminator Dark Fate و Sonic The Hedgehog اشاره کرد.

همچنین وظیفه‌ی آهنگسازی بازی‌های محبوبی مانند Burnout Paradise و FIFA 18 هم برعهده‌ی توماس هولکنبرگ بوده است.

وقایع فیلم Godzilla vs. Kong در جزیره‌ی جمجمه اتفاق می‌افتد؛ جایی که یک زلزله‌ی عظیم و عجیب، کونگ و گودزیلا را فرامی‌خواند و آغاز درگیری و مبارزه بین این دو هیولای قدرتمند، تمام دنیا را به تماشای خود می‌نشاند.

الکساندر اسکاشگارد، بیلی بابی براون، ربکا هال، برایان هنری و ایزا گونزالز از جمله بازیگران مطرحی هستند که در این اثر، هنرنمایی می‌کنند.

فیلم Godzilla vs. Kong در تاریخ ۲۰ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۳۰ آبان ماه) روی پرده‌های نقره‌ای سینماها، اکران خواهد شد؛ البته اگر کرونا اجازه دهد!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا