بازی God of War Ragnarök از نو تاخیر نخواهد خورد!

جیسون شرایر از زمان انتشار احتمالی God of War Ragnarök می‌گوید

انتشار بازی God of War Ragnarök در ۲۰۲۲

در میان بسیاری خبر تاخیر بازی‌های متفاوت، امروز خبری خوش درباره تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال داریم. کاربران پلی استیشن منتظر انتشار بازی مورد انتظار God of War Ragnarök طی سال ۲۰۲۲ باشند.

متاسفانه تاخیر خوردن انتشار بازی‌های ویدیویی امری کاملا عادی بوده که طی سال‌های اخیر و با شیوع ویروس کووید-۱۹، بیش از پیش شاهد آن بوده‌ایم. ما طی سال ۲۰۲۲ انتظار بسیاری بازی‌های دست اول و خارق‌العاده را می‌کشیم، اما بدون شک نباید از تاخیر خوردن آن‌ها و موکول شدن به سال ۲۰۲۳ تعجب کنیم و بد نیست بدانید شایعه تاخیر خوردن برخی از آن‌ها در حال شکل گیری بوده که باعث نگرانی ما شده است. یکی از این بازی‌های بسیار مورد انتظار که احتمال موکول شدن به سال میلادی آینده بالا بود و به تازگی این احتمال کاهش یافته، بازی انحصاری پلی استیشن یعنی God of War Ragnarök است که در میان تمام اخبار بد تاخیر خوردن بازی‌ها، خبری خوش درباره این بازی به دست ما رسیده است.

جیسون شرایر (Jason Schreier) خبرنگاه کارکشته خبرگزاری بلومبرگ در پاسخ به پرسش‌های طرفداران سری بازی God of War در شبکه اجتماعی ردیت خبرهای خوشی برای ما داشت. طرفدارن از او پرسیدند که آیا این بازی اکشن ماجراجویی در خطر تاخیر خوردن و موکول شدن به سال بعد قرار دارد یا خیر؟ شرایر در پاسخ تنها با یک کلمه قاطعانه گفت «خیر». این تمام چیزی است که جیسون شرایر درباره این پرسش در اختیار ما قرار داد و گرچه نمی‌توان صحت آن را تایید کرد، با توجه به سابقه درخشان او می‌توان به این پاسخ تا حد بسیار زیادی اعتماد داشت.

ناگفته نماند که عنوان God of War Ragnarök پیش‌تر با تاخیر مواجه شده است. این بازی برای انتشار طی سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده که به دلیل بروز برخی مشکلات و درگیری‌ها از جمله عمل جراحی کریستوفر جاج (Christopher Judge) بازیگر نقش کریتوس، با تاخیر مواجه شد. در حال حاضر ما از تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarök اطلاع نداریم، با این حال به ما وعده انتشار در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ داده شده است. شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما بازی God of War Ragnarök در چه سالی انتشار می‌یابد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا