تاریخ عرضه بازی God of War: Ragnarok توسط سونی در لیست انحصاری‌ها دیده شد

آماده یک ۲۰۲۲ پر از پلی استیشن باشید!

تاریخ عرضه بازی God of War: Ragnarok

طبق جدیدترین لیست منتشر شده توسط سونی، ظاهرا تاریخ عرضه بازی God of War: Ragnarok برای ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و قطعا در همین سال عرضه خواهد. اما آیا این تاریخ هم با تاخیر مواجه می‌شود؟

بازی God of War: Ragnarok بدون شک یکی از مورد انتظارترین‌هایی است که سال گذشته تریلر سینماتیک و گیم پلی آن منتشر شد. چنان که پیداست، داستان بازی مدتی پس از اتفاقات عنوان اول روایت می‌شود؛ زمانی که آترئوس (Atreus) کمی بزرگ‌تر شده و حال خدایان ازگارد (Asgard) پس از زیر نظر گرفتن اعمال کریتوس (Kratos)، حال قصد دارند تا مستقیما وارد عمل شوند!

اتفاقات بازی طبق آن چیزی که در تریلر دیده شد و از اسم بازی هم پیداست، درباره رویدادی به نام رگناروک خواهد بود. این رخداد که در اساطیر نورس درباره آن نوشته شده، درباره پایان دنیا و از بین رفته تمامی خدایانی است که در آن قدرت داشته‌اند. با این حساب، می‌توان انتظار یک جنگ تمام عیار در God of War: Ragnarok را داشت! اما اینکه کریتوس و پسرش در این جنگ چه سهمی دارند و طرف آن‌ها کیست، هنوز مشخص نشده است. به هر حال ما در تریلر بالاخره تقابل بین ثور (Thor) خدای رعد و کریتوس را هم دیدیم، اما نمی‌دانیم که آیا درگیری بین آن‌ها صورت می‌گیرد یا که نه. چراکه در عنوان اول کریتوس و پسرش دو فرزند او را کشتند و حال اگر اگر ثور با او درگیر شود، قطعا پای اودین و سایر ابرقدرت‌های ازگارد هم در میان خواهد بود.

در هر صورت عنوان Ragnarok هم برای طرفداران قدیمی سری خدای جنگ و هم افرادی که فقط در سال ۲۰۱۸ یا حال نسخه رایانه شخصی آن را بازی کرده‌اند، یکی از بهترین‌های مورد انتظار است. اما سوال اصلی اینجاست که تاریخ عرضه بازی God of War: Ragnarok برای چه زمانی در نظر گرفته شده و آیا در سال جاری میلادی شاهد انتشار آن خواهیم بود؟

اخیرا در سایت رسمی پلی استیشن، لیست بازی‌های انحصاری سال ۲۰۲۲ اعلام شده و در آن‌ها می‌توان نام عناوین Horizon: Forbidden West، Elden Ring، Gran Turismo 7 و همچنین God of War: Ragnarok را مشاهده کرد. این لیست نشان می‌دهد که ظاهرا طرفداران انحصاری‌های پلی استیشن در سال جاری میلادی خیلی مشغول خواهند بود. اما از طرف دیگر، بالاخره رسما تایید شد که ۲۰۲۲ مقصد Raganrok خواهد بود. این تاریخ توسط طرفداران هم پیش‌بینی می‌شد، اما بنا بر تاخیرهای پی در پی که اخیرا در صنعت گیم به شدت جا باز کرده و حتی تبدیل به سنت شده، بسیاری از کاربران نا امید بودند که شاید انتشار این بازی هم به سال ۲۰۲۳ یا حتی ۲۰۲۴ موکول شود.

این در حالی است که اکنون هنوز هم دوباره احتمال تاخیر این بازی وجود خواهد داشت. در واقع جدای از پاندمی ویروس کرونا و کند بودن روند ساخت، شاید سازندگان تصمیم بگیرند تا نماینده امسال برای بردن جایزه بهترین بازی سال را Horizon: Forbidden West در نظر گرفته باشند. به همین دلیل هم احتمال دارد که تاریخ عرضه God of War: Ragnarok به ۲۰۲۳ تاخیر بخورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا