#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok از سرورهای پلی استیشن لو رفت!

حداقل تا ۲۰۲۳ صبر نمی‌کنیم

تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok

طبق اطلاعات لو رفته از سرورهای پلی استیشن، ظاهرا تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok به تازگی لو رفته و هدف را برای پاییز ۲۰۲۲ تنظیم کرده است؛ یک تاریخ منطقی برای عنوانی که شخصیت اصلی آن اصلا عادت منطقی بودن ندارد!

سال ۲۰۱۸ طرفداران دنیای خدای جنگ با بازی God of War فوق‌العاده هیجان‌زده بودند و این عنوان هم حجت را بر یک دنباله بی‌نظیر که هم ریبوت است و هم داستان قبلی را نادیده نگرفته تمام کرد. کریتوس (Kratos) پس از نابود کردن تمامی خدایان حاضر و غایب در دنیای اساطیری یونان باستان، حال به سراغ اساطیر نورس رفته است! اما اینبار به جای اینکه فقط داد بزند و با دو تیغه زنجیردار خود، دل و روده دشمنان را پاره کند، کمی منطقی‌تر رفتار کرده و حتی یک بچه دارد.

ماجراجویی جدید کریتوس اینبار او را در یک سمت دیگر از داستان قرار داده بود؛ به نحوی که اینبار به جای اینکه او مهاجم باشد و خدایان را هدف قرار بدهد، این قدرت‌های بزرگ در اساطیر نورس هستند که او و فرزندش را می‌خواهند. به همین دلیل نیز کریتوس راهی را به جز دفاع نمی‌بیند و با آن‌ها درگیر می‌شود؛ اما پایان God of War 2018، هرگز پایان ماجرا نبود. برای مثال ما نه درگیری فوق‌العاده هیجان‌انگیزی بین ثور (Thor) و کریتوس را دیدیم و نه با پدر همگان، اودین (Odin) ملاقات داشتیم. به همین منظور، کاملا مشخص بود که این بازی حکم یک پل برای پریدن به عنوان بعدی را بازی می‌کند که حال آن را با نام God of War Raganrok می‌شناسیم.

تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok

با این وجود جالب است بدانید که حتی پس از انتشار تریلر رسمی این عنوان، هرگز تاریخ انتشار بازی God of War Raganrok با جزئیات اعلام نشد. به صورت رسمی، ما فقط می‌دانیم که این بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود، اما نکته اینجاست که کاربران کنجکاو همیشه سرورهای پلی استیشن را بررسی می‌کنند تا اطلاعات بیشتری به دست آورند و حال نیز ظاهرا مشخص شده که تاریخ عرضه این بازی، برای ماه سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۸ مهر ۱۴۰۱) در نظر گرفته شده است.

این تاریخ که از سرورهای پلی استیشن عربستان سعودی لو رفته، هر لحظه قابل تغییر است و پیش از اعلام رسمی در حد یک شایعه باقی می‌ماند. اما اگر سازندگان مقصد نهایی را همین ماه در نظر بگیرند، اوضاع کاملا منطقی به نظر می‌رسد. به هر حال چند ماه اول سال جدید وقف پرداختن به بازی‌هایی مانند Gran Turiamo 7 و همچنین Horizon: Forbidden West می‌شود. در نتیجه، پس از انتشار و تبلیغات این دو عنوان انحصاری، بالاخره نوبت به خدای جنگ جدید می‌رسد که در اوایل پاییز عرضه می‌شود.

این در حالی است که پیش‌تر گفته می‌شد تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok برای اواخر پاییز سال آینده در نظر گرفته شده و سازندگان هیچ عجله‌ای برای به تصویر کشیدن ماجراجویی جدید کریتوس ندارند! همچنین جالب است بدانید که God of War 2018 در تاریخ ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار گرفته و هیچ بعید نیست که پس از گذشت چند سال، شاهد عرضه عنوان Ragnarok برای دارندگان کامپیوترهای قوی باشیم!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا