شرایط جالب صداپیشه‌ بازی God of War Ragnarok برای حضور در این نسخه

اُدین وارد می‌شود!

صداپیشه‌ بازی God of War Ragnarok

با توجه به جدیدترین مصاحبه منتشر شده از مجله گیم اینفورمر (Game Informer)، صداپیشه‌ بازی God of War Ragnarok با مشورت فرزندش به تیم بازیگران این نسخه ملحق شده است.

بعد از انتشار بازی God of War Ragnarok و موفقیت‌های زود‌هنگامش، کم کم نکات جالبی از بخش‌های مختلف این عنوان محبوب منتشر می‌شود که می‌تواند طرفداران را بیشتر از قبل به مجموعه خدای جنگ علاقه‌مند کند. اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان این نسخه، در آخرین مصاحبه خود بیان کرده است که تیم تولید برای راضی کردن یکی از بازیگران این بازی کار سختی پیش رو داشته است؛ این بازیگر کسی نبوده جز صداپیشه شخصیت اُدین (Odin).

ویلیامز می‌گوید که او و تیمش به دنبال صدایی خاص برای ایفای نقش اُدین بوده‌اند و آن‌ها این صدا را در قالب شخصیت توبی زیگلر (Toby Ziegler) پیدا کرده‌اند. توبی زیگلر یکی از شخصیت‌های اصلی سریال قدیمی و محبوب The West Wing به شمار می‌رود که توسط ریچارد شیف (Richard Schiff) ایفا شده است. سبک و گیرایی خاص صدای ریچارد شیف، باعث شد تا اعضای استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) خیلی زود صدای مَد نظرشان را پیدا کنند و سریعاً به سراغ او بروند. بعد از پیشنهاد این نقش مهم به ریچارد شیف، او علاقه‌ای از خودش برای قبول این نقش نشان داد؛ چرا که اطلاعاتش از دنیای بازی‌های ویدئویی به شدت محدود بود. با این حال او به سراغ پسرش گاس (Gus) می‌رود تا نظر او را هم بپرسد.

گاس به پدرش می‌گوید که فوراً و بدون هیچ معطلی این نقش را قبول کند تا او بعداً داستان بازی را برایش تعریف کند. بعد از قبول نقش اَدین، گاس در مقاله‌ای دو صفحه‌ای، داستان بازی God of War را برای ریچارد شیف تعریف می‌کند تا او کاملاً با پروژه‌ای که قبول کرده آشنا شود و نمایی کلی از دنیای اساطیر نورس داشته باشد. بعد از این قضایا، ویلیامز از ریچارد شیف دعوت می‌کند تا به استودیو سانتا مونیکا بیاید و با سایر بازیگران آشنا شود

ویلیامز در ادامه می‌گوید:

این یه لحظه فوق‌العاده‌ برای تیم ما بود که بتونیم با یکی از بازیگران مشهور هالیوود به عنوان صداپیشه بازی God of War Raganrok همکاری کنیم؛ بقیه بازیگران هم در روز اول ضبط با دیدن ریچارد شیف شوکه شده بودن و باورشون نمی‌شد که او قراره نقش اُدین رو ایفا کنه.

بازی God of War Ragnarok به عنوان دومین و البته آخرین نسخه از سری خدای جنگ در دنیای اساطیر نورس (Norse)، داستان کریتوس (Kratos) و آترئوس (Atreus) را ادامه می‌دهد که این بار باید با رگناروک دست و پنجه نرم کنند؛ رگناروک به عنوان پایانی برای خدایان اساطیر نورس شناخته می‌شود. در این نسخه به جز چهره‌های نام آشنایی مثل میمیر (Mimir) و فریا (Freya)، خدایان جدید مثل ثور (Thor) و تیر (Tyr) را هم ملاقات می‌کنیم. کریستوفر جاج (Christopher Judge) و سانی سالجیک (Sunny Suljic) نیز یک بار دیگر برای ایفای نقش‌های کریتوس و آترئوس در این نسخه بازگشته‌اند.

بعد از انتشار بازی، خیلی از طرفداران عملکرد ریچارد شیف در نقش اُدین را «شگفت انگیز» خواندند و از او خواستند که بیشتر از قبل صداپیشگی شخصیت‌های مختلف از دنیای بازی‌ها را بر عهده بگیرد. نمرات بازی God of War Ragnarok نشان می‌دهد که این عنوان در حال حاضر موفق‌ترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ۵ بوده است و در کنار بازی الدن رینگ (Elden Ring)، به عنوان نامزدهای اصلی کسب عنوان بهترین بازی سال به شمار می‌روند.

شما می‌توانید همین حالا بازی God of War Ragnarok را روی PS5 و PS4 تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا