ماد جدید بازی God of War و ماجرای درشت شدن چشم‌های کریتوس!!

بوی؟!

ماد جدید بازی God of War

با زدن ماد جدید بازی God of War ظاهرا چشمان کریتوس فوق‌العاده بزرگ شده و دهان او هم به همین نسبت بزرگ‌تر خواهد شد! شاید اینکه بازی به نسخه رایانه شخصی پورت شد برای طرفداران عالی باشد، اما ظاهرا کریتوس چندان در شرایط مساعدی قرار ندارد.

بازی تحسین شده God of War که به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۸ هم شناخته شد، پس از چهار سال اکنون به یک پلتفرم دیگر آمده است. با این وجود، آمدن به رایانه شخصی در معنا و مفهوم اول، این هدف را به سازندگان و کاربران می‌رساند که به علاوه قابلیت تجربه بازی با موس و کیبورد، قرار است تا گرافیک پیشرفته و بهتری را به منظور داشتن سخت‌افزار قوی‌تر مشاهده کنند. البته همین اتفاق هم افتاد و بازی God of War 2018 روی پلتفرم رایانه شخصی، دارای جزئیات گرافیکی بیشتر و بهتری بود که با بهینه‌سازی‌ها و تکنولوژی جدید حاصل شده بودند. با این وجود، هر قدر که سازندگان با گرافیک بهتر به این بازی برای آمدن به رایانه‌ها پذیرایی کردند، ظاهرا کاربران هدیه‌های متفاوتی برای آن دارند!

جایزه کاربران به کریتوس و سازندگان (برای تقریبا هر بازی)، این است که برای آن انواع و اقسام مادهای مختلف را عرضه می‌کنند! این مورد برای دارندگان کنسول‌های بازی کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما ساخت و عرضه مادهای مختلف با دستکاری کردن مقادیر تنظیمات و داده‌های بازی، این کار مرسوم در میان کاربران رایانه شخصی است. حال نیز پس از ماد جالبی که دوربین را از کریتوس دورتر می‌کرد، حال ظاهرا یک ماد عجیب برای بزرگ کردن چشمان شخصیت‌ها به بازی اضافه شده است!

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، کریتوس بیشتر شبیه به کاراکترهای برخی انیمیشن‌های طنز شده که کودکان بیشتر تماشا می‌کنند؛ چه کسی فکرش را می‌کرد که روزی خدای جنگ انقدر خنده‌دار شود؟ بدون شک دیدن این صحنه حتی سازندگان را هم به خنده خواهد انداخت؛ بخصوص اگر با همین ماد جدید بازی God of War پای دیدن سکانس‌های داستانی بازی بنشینید؛ جایی که کریتوس کاملا جدی است اما صورت و دهانش به حدی بزرگ هستند که نمی‌توانید جلوی خنده خود را بگیرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا