خدای جنگ در بازی WWE 2K22 حاضر شد!

روح اسپارتان می‌گیرد!

خدای جنگ در بازی WWE 2K22 حاضر شد! امیرحسین ناصری ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
خدای جنگ در WWE 2K22 - کریتوس

حضور خدای جنگ در بازی WWE 2K22 شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما اخیرا طرفداران موفق شده‌اند تا کریتوس (Kratos) را هم به کشتی کج راضی کنند!

بازی‌های WWE از خیلی وقت پیش به صورت سالیانه عرضه می‌شدند و همچنان طرفداران بسیار زیادی را هم دارند. بازیکنان به صورت آنلاین و آفلاین، در مسابقات کشتی کج به صورت مجازی شرکت می‌کنند و تا جا دارد همدیگر را کتک می‌زنند. همچنین این بازی از معدود عناوینی است که با داشتن چند کنترلر، می‌توانید با دوستان خود یک Royal Rumble را برگزار کنید یا اوج لذت از پایین پرتاب کردن دوستان خود از بالای قفس را ببرید.

با این وجود امسال جدای از گرافیک بهتر و اضافه شدن برخی شخصیت‌های تازه، بازی WWE 2K22 در قسمت Character Creator پیشرفت‌های خاصی را داشته است. این بخش همیشه حتی در عناوین بسیار قدیمی سری هم وجود داشته و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیتی را مطابق میل خود طراحی کنند و او را در رینگ کشتی، مشغول به زدن فینیشر بگذارند. همچنین انواع فن‌های مختلف را می‌توان برای شخصیت تازه در نظر گرفت، اما طرفداران اخیرا از این قابلیت استفاده‌ای بسیار متفاوت کرده‌اند.

خدای جنگ اول در فورتنایت و حال در بازی WWE 2K22

بدون شک شخصیت کریتوس برای همه طرفداران بازی‌های ویدیویی، یک نام شناخته شده است. این کاراکتر که اولین بار با عنوان God of War در کنسول پلی استیشن 2 معرفی شد، پس از گذشتن چند دقیقه از بازی، متوجه ابهت خاصی در صدا و همچنین رفتار فوق‌العاده خشن و بی‌رحمانه او شدیم. کریتوس هرکس که خلاف میلش حرف بزند یا اصلا راه برود را می‌کشت، و جان دیگران را در صورتی که به نفعش نباشند، بی‌ارزش می‌دانست. با این وجود پس از عرضه نسخه ریبوت در کنسول پلی استیشن 4، ظاهرا او پس از داشتن فرزند پسر، دیگر چندان هم مثل قبل بی‌رحم نیست و حتی حاضر می‌شود تا در بازی Fortnite به رقصیدن مشغول شود!

به هر حال داشتن کراس اور با اسکین کریتوس در سایر عناوین یک مورد خاص و جالب خواهد بود، اما اخیرا یکی از طرفداران کاری را با خدای جنگ انجام داده که شاید هیچکس هم فکرش را نمی‌کرد. فکر کنید که کریتوس، از گوشه رینگ کشتی کج بالا برود، ایستاده از طرفداران درخواست تشویق کند و در نهایت، روی حریفی بپرد که بنده خدا تازه نفسش سر جا آمده بود. حال این مورد دیگر یک خیال نیست! چراکه طراحی شخصیت خدای جنگ در بازی WWE 2K22 هم انجام شده و طرفداران به نحوی موفق شده‌اند تا این کاراکتر را هم به کشتی گرفتن دعوت کنند.

یکی از کاربران به نام HectorBarbossaTheGod که برای مهارت‌هایی که در ساختن و طراحی شخصیت‌های مختلف در بازی‌های ویدیویی دارد معروف است، در فضای مجازی تصویر فوق از اتمام طراحی کریتوس را منتشر کرده است. او اعلام کرده که این یک طرح از نسخه سال ۲۰۱۸ شخصیت کریتوس است، اما اگر طرفداران به ساخت نسخه قدیمی او از God of War 2 و 3 هم علاقه دارند، او این کار را انجام خواهد داد.

این تصویر عملا نشان می‌دهد که این کاربر تا چه حد به کارش وارد بوده و چقدر زمان را برای طراحی آن صرف کرده است. کشیدن رنگ‌های قرمز روی بدن کریتوس و همچنین گذاشتن کمربند و لباس روی شانه او در حالت Character Creator بازی WWE 2K22 عملا سخت و زمان‌بر خواهد بود. با این حال، جالب است که سازندگان این عنوان تا چه حد دست بازیکنان را برای پیاده‌سازی ایده‌های خود در طراحی کاراکتر مورد علاقه خود باز گذاشته‌اند؛ آن هم در حالی که خود عنوان WWE 2K22، دارای مجموع ۱۶۸ شخصیت مختلف و اورجینال است که با تجربه بازی می‌توانید رفته رفته آن‌ها را باز کنید.

بازی WWE 2K22 هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا