#مهسا_امینی

جزئیات جالب تبر کریتوس پس از سال‌ها توسط یکی از سازندگان God of War فاش شد

تبری که به هیچ‌کس رحم نمی‌کند!

جزئیات جالب تبر کریتوس پس از سال‌ها توسط یکی از سازندگان God of War فاش شد مریم خواجوی ۲ ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
تبر کریتوس

یکی از توسعه‌دهندگان بازی God of War 2018 به تازگی از یکی از ویژگی‌های کوچک اما جالب تبر کریتوس یا همان Leviathan Axe رونمایی کرد که بازیکنان کم‌تر به آن دقت کرده بودند.

از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ آگوست هفته‌ی خدای جنگ نام داشته و به همین مناسبت رابرت موریسون،‌ انیماتور بازی خدای جنگ در حساب توییتر خود به ویژگی جالبی از تبر کریتوس، سلاح جدیدی که در این ریبوت جای Blades of Chaos را گرفته بود، صحبت کرد. طبق گفته‌های او مقیاس این تبر قدرتمند هنگامی که در دست کریتوس قرار دارد بزرگ‌تر از زمانی است که در پشت او قرار گرفته است. این نکته‌ی کوچک به نوبه‌ی خود بسیار جالب است؛ چرا که بازیکنانی که ساعت‌ها به تجربه‌ی گیم‌پلی بازی نشسته‌اند و همیشه به جزئیات زیادی در بازی دقت کرده‌اند، از آن غافل مانده‌اند.

یک حقیقت کوچک اما جالب: مقیاس تبر کریتوس هنگامی که در دستش است بزرگ‌تر از زمانی است که در پشت او قرار دارد.

موریسون در ادامه‌ی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد که در حالی که ممکن است این تاثیر مشابه برای Blades of Chaos نیز وجود داشته باشد، معتقد است که این اتفاق برای سر میمیر رخ نمی‌دهد.

موریسون کمی بعد توضیح داد که این ترفند برای ارائه‌ی بهترین نمایش بصری در نماهای مختلف دوربین توسط سازندگان مورد استفاده قرار گرفته است و کمک می‌کند بهترین تصویر ممکن به دست آید.

بازی God of War 2018 ریبوتی برای سه‌گانه‌ی پیشین بوده و داستان کریتوس را این بار در سرزمین‌های اسکاندیناوی که خدایان و افسانه‌های مخصوص به خود را دارد، روایت می‌کند. این اثر هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 موجود است. شما همچنین می‌توانید از طریق سرویس‌های اشتراک معمولی پلی‌استیشن همانند PS Now به تجربه‌ی این عنوان بپردازید. این سرویس این قابلیت را به شما می‌دهد که بازی‌های این سرویس را روی رایانه‌های شخصی استریم کنید.

نسخه‌ی آینده خدای جنگ مدتی پیش با تاخیر مواجه و انتشار آن به سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شد. علی‌رغم شایعاتی که از انتشار تریلر جدید این عنوان در ماه آگوست خبر می‌دادند، هنوز هیچ خبری از نمایش جدیدی برای این عنوان نیست و تا این‌جای کار تنها تیزر مرموزی از این عنوان در اختیار داریم.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا