نقد کوبنده سازنده سری خدای جنگ از نسخه جدید افسانه زلدا

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بی روح و کهنه است!

نقد کوبنده سازنده سری خدای جنگ از نسخه جدید افسانه زلدا نیما خدارحمی ۱ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
سازنده سری خدای جنگ

سازنده سری خدای جنگ دیوید جفی (David Jaffe) که برای توسعه سری بازی‌های God of War و Twisted Metal شهرت دارد، یکی از نامزدهای بهترین بازی سال ۲۰۲۳ را بی روح و کهنه خواند! جفی، از اصلی‌ترین ارکان موفقیت سری بازی خدای جنگ، منتقد سر سخت نسخه جدید افسانه زلدا است!

جفی به تازگی به تجربه بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که انفجاری از نظر فروش را در صنعت ویدیو گیم به راه انداخته تجربه کرده است. این بازی پس از دریافت نمراتی خیره کننده، به عقیده بسیاری از کاربران و منتقیدن بهترین بازی سال لقب خواهد گرفت. همچنین، جدیدترین نسخه افسانه زلدا با کسب نمره ۹۶ از ۱۰۰ در وبسایت متاکریتیک، در میان بهترین بازی‌های تاریخ قرار گرفته است.

بدون شک هیچ بازی بدون مشکل نیست، اما به عقیده جفی، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مستحق این میزان تحسین نیست. او طی توییتی اشاره داشت که او اهمیتی چندانی به جلوه‌های بصری نداده و بیش از هر چیز گیم پلی برای او اهمیت دارد. او در ادامه اشاره داشت با وجود اینکه جلوه‌های بصری برای او بی اهمیت هستند، اما جلوه‌های بصری بازی نیز چنگی به دل نزده و در عجب است که چرا حتی یک نقد منفی به این بخش از بازی وارد نشده است. سازنده سری خدای جنگ معتقد است که عنوان The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom عنوانی بی روح و کهنه است که جای بحث بسیاری از هر نظر دارد!

البته ناگفته نماند جفی تنها کسی نیست که به نقد منفی بخش جلوه‌های بصری نسخه جدید افسانه زلدا پرداخته است. بسیاری دیگر از میان کاربران و توسعه دهندگان باور دارند که جلوه‌های بصری این عنوان در برابر دیگر بازی‌های سال ۲۰۲۳ ضعیف بوده و همچنین با مشکل افت نرخ فریم روبه رو است. با این حال، کمتر منتقد بزرگی به این موضوع اشاره کرده و باور دارند قدرت دیگر بخش‌های این بازی، تمام مشکلات این بازی را پوشش می‌دهند. بسیاری دیگر نیز باور دارند عملکرد ضعیف این بازی به دلیل سخت افزار از دور خارج شده نینتندو سوییچ است.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است. نظر شما درباره گفته‌های سازنده سری خدای جنگ درباره نسخه جدید افسانه زلدا چیست؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

3 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا