کارگردان God of War در حال کار کردن روی یک آی‌پی جدید است!

کوری بارلوگ، کارگردان God of War Ragnarok نخواهد بود!

کارگردان God of War در حال کار کردن روی یک آی‌پی جدید است! مریم خواجوی ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی جدید کوری بارلوگ

کوری بارلوگ، کارگردان نسخه‌‌های پیشین خدای جنگ کارگردانی بازی God of War Ragnarok را به عهده نداشته و به جای آن مشغول کار کردن روی یک آی‌پی جدید در استودیوی سانتا مونیکا است.

از زمانی که کوری بارلوگ در سال ۲۰۰۵ به عنوان انیماتور ارشد به سانتا مونیکا پیوست تا روی اولین قسمت God of War کار کند تا زمانی که کارگردانی قسمت ۲ و ۴ را به دست گرفت،‌ اسم این کارگردان توانا همواره با خدای جنگ همراه بود. با این حال همزمان با رونمایی از نسخه‌ی جدیدی خدای جنگ به نام God of War Ragnarok، خبر عدم حضور کوری بارلوگ در روند توسعه‌ی آن طرفداران را شوکه کرد. بارلوگ یکی از عوامل توسعه‌ی ریبوت خدای جنگ،‌ هدایت آن به سمت اساطیر اسکاندیناوی و رابطه‌ی نزدیک پدر و پسری چالش‌برانگیز کریتوس و آترئوس به عنوان قطب اصلی داستان بود.

در ادامه‌ی مراسم پلی‌استیشن شوکیس که با اولین تریلر بازی God of War Ragnarok و ماجراجویی جدید کریتوس و آترئوس همراه بود، مشخص شد که کوری بارلوگ کارگردانی این قسمت را بر عهده نداشته و به جای آن مشغول کار کردن روی یک اثر کاملا جدید در استودیوی سانتا مونیکا است. اگر برایتان سوال شده است که کارگردان نسخه‌ی بعدی خدای جنگ چه کسی است، باید بدانید که این وظیفه بر عهده‌ی اریک ویلیامز، یکی از توسعه‌دهندگان قدیمی این فرنچایز واگذار شده است.

وقتی از بارلوگ پرسیده شده که اطلاعات بیش‌تری از پروژه‌ی خود به اشتراک بگذارد، وی خودداری کرده و توضیح داد که در حال حاضر تمرکز اصلی روی God of War Ragnarok است.

نزدیک یک دهه پیش بود که اطلاعاتی مبنی بر لغو توسعه‌ی یک بازی جهان‌باز و علمی تخیلی منتشر شد. برای همین عده‌ای گمان می‌کنند که پروژه‌ی جدید کوری بارلوگ با این عنوان مرتبط است. با این حال از آن جایی که هیچ اطلاعاتی از این اثر در دسترس نیست ممکن است با یک بازی کاملا جدید روبه‌رو باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا