#مهسا_امینی

چه زمان می‌توانیم فایل دیتا بازی God of War برای رایانه شخصی را دانلود کنیم؟

دانلود زودتر و دسترسی سریع‌تر!

بازی God of War برای رایانه شخصی

بازی God of War برای رایانه شخصی تا چند روز دیگر عرضه می‌شود و طبق اعلام رسمی، ظاهرا تاریخ دانلود دیتا آن پیش از انتشار اعلام شده تا درست پس از عرضه بتوانید با کریتوس (Kratos) و فرزند دلبندش به سلاخی کردن موجودات حاضر در اساطیر نورس (Norse) بپردازید!

مجموعه بازی‌های خدای جنگ یا همان God of War همیشه یکی از بهترین‌هایی بوده که حتی برخی آن‌ها را به عنوان دلیلی برای خریدن کنسول‌های پلی استیشن می‌دانند! با این حال پس از پایان سری در بازی God of War 3 و خودکشی کریتوس، در سال ۲۰۱۸ دیدیم که ظاهرا او هنوز هم نمرده و با یک ریبوت جدید، اینبار به سراغ خدایان نورس می‌رود! اما این ریبوت همراه با برخی تغییرات در سیستم عرضه برخی بازی‌های انحصاری سونی همراه شده است؛ بدین شکل که پس گذشت بیش از سه سال، حال بازی God of War 2018 برای رایانه شخصی هم عرضه می‌شود!

بدون شک دیدن کریتوس در پلتفرم رایانه شخصی، چیزی است که شاید طی دو دهه گذشته کسی فکرش را هم نمی‌کرد! با این وجود مسئله کاملا جدی است و مشخصات فنی لازم برای آن را هم دیدیم که مدتی پیش اعلام شده بود. همچنین به دنبال این اعلامیه‌های رسمی، حال تاریخ دادن دسترسی به کاربران برای شروع دانلود در فروشگاه استیم (Steam) اعلام شده است. این در حالی است در اعلام رسمی استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica)، هیچ اسمی از اپیک گیمز (Epic Games) یا فروشگاه دیگری برده نشده تا این ویژگی خاص خریداران بازی از استیم باشد.

دانلود بازی God of War برای رایانه شخصی از امروز ساعت ۱۹:۳۰ شروع شده و بازیکنان می‌توانند در همین ساعت از روز جمعه، بازی را برای اولین بار اجرا کنند. چنان که در خبر مشخصات فنی مورد نیاز دیدیم، این بازی نیاز به ۷۰ گیگابایت حافظه (ترجیحا SSD) برای اجرا دارد. با این حساب، اگر بازی را از استیم پیش‌خرید کرده‌اید، می‌توانید از تاریخ گفته شده آن را دانلود کنید. اما در نظر داشته باشید که پیش‌خرید کردن بازی شرط انجام کار خواهد بود!

لازم به ذکر است که نسخه رایانه شخصی این بازی نه‌تنها کیفیت کامل 4K را ارائه می‌کند، بلکه نرخ فریم بالاتری را هم در اختیار بازیکنان دارای سیستم‌های قوی‌تر قرار خواهد داد. همچنین دارندگان رایانه‌‌های با کار گرافیک نسل جدید انویدیا (Nvidia) می‌توانند از ویژگی‌های بیشتری از جمله وضوح بالاتر سایه‌ها در بازی و همچنین DLSS نهایت لذت را ببرند.

بازی God of War 2018 در تاریخ ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا