کشف ایستراگ خلاقانه God of War 2018 در Ragnarok

آشنا به نظر می‌رسند؛ اما آن‌ها را کجا دیده‌ایم؟

ایستراگ God of War 2018 در Ragnarok

یافتن ایستراگ در بازی‌ها همیشه جذاب بوده و ما متوجه میزان تلاش توسعه دهندگان و اهمیت آن‌ها به کاربران می‌شویم. به تازگی ایستراگ God of War 2018 در Ragnarok کشف شده که بسیاری از آن بی خبر بوده‌اند. دنیای خدای جنگ مملو از راز‌های نهفته است!

بر کسی پوشیده نیست که بازی God of War Ragnarok نتیجه‌ای زیبا از عشق، شوق و علاقه استودیو توسعه دهنده یعنی سانتا مونیکا (Santa Monica) است و به تازگی کاربری تیزبین نکته‌ای از این بازی متوجه شده که بیش از پیش این موضوع را به ما می‌فهماند. این نکته، نگاهی به نسخه پیشین خدای جنگ در بازی God of War Ragnarok است.

بازی خدای جنگ رگناروک در تاریخ ۹ نوامبر، برابر با ۱۸ آبان ماه به انتشار رسید و تبدیل به پر فروش‌ترین بازی تاریخ سونی در هفته ابتدایی انتشار شد. داستان‌های کریتوس (Kratos) همیشه طرفداران بی شماری به خود دیده، اما ما پس از ورود به اساطیر نورث خیزشی نو از این بازی مشاهده کردیم.

دور کردن کریتوس از یونان و پایه ریزی دنیایی کاملا جدید و معرفی شخصیت آترئوس (Atreus)، همه و همه تا حدی زیبا در اختیار ما قرار گرفت که توانست این دو گانه را از سه گانه ابتدایی محبوب‌تر کند. در حالی که مکانیسم مبارزات خدای جنگ رگناوک به شدت وابسته به نسخه پیشین بود و بخش‌های بسیاری را از آن به ارث برده بود، تمرکزی ویژه بر تعریف داستان به صورت سینماتیک داشت. این رویه، یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های خدای جنگ رگناروک بود و خوشبختانه مورد توجه عموم طرفداران قرار گرفت و بار دیگر محبوبیت این بازی را افزایش داد.

به تازگی کاربری با نام Mr. Button Boy نکته‌ای سرگرم کننده از بازی God of War Ragnarok استخراج کرده که می‌تواند لبخند بر لب هر کسی بنشاند. این نکته از صحنه دورهمی آترئوس، کریتوس، تیر (Tyr) و براک (Brok) در محل زندگی سیندری (Sindri) استخراج شده است.

لیوان‌هایی که در برابر این چهار شخص روی میز قرار گرفته، در حقیقت لیوان‌هایی هستند که شما در بخش The Mountain بازی God of War سال ۲۰۱۸ برای به دست آوردن یکی از تروفی‌های بازی می‌یابید. این ایستراگ شاید یکی از بهترین ایستراگ‌های سال‌های اخیر بازی‌های ویدیویی باشد. بسیاری از کاربران در بخش نظرات به آشنا بودن این لیوان‌ها اشاره داشتند، اما هیچکس متوجه وجود آن‌ها در نسخه پیشین نشده بود و Mr. Button Boy‌ اولین شخصی بود که این مطلب را به طور عمومی منتشر کرد.

تماشای چنین ایستراگی ما را بار دیگر به این باور رسانده که سانتا مونیکا هر آنچه در توان داشته را در این بازی پیاده سازی کرده و بدون شک باید منتظر یافتن ایستراگ‌های بیشتر در بازی خدای جنگ رگناروگ باشیم. یکی از نکات مثبت وجود ایستراگ در بازی‌ها این موضوع بوده که ما متوجه اهمیت دادن توسعه دهندگان به کاربران می‌شویم و این موضوع می‌تواند به آسانی سبب فروش بیشتر بازی‌ها و حمایت کاربران از توسعه دهندگان شود.

اگر به تجربه بازی پرداخته باشید، می‌دانید که داستان کریتوس به پایان رسیده و همه ما منتظر مطلع شدن از آینده سری بازی خدای جنگ هستیم. البته اشارات بسیاری در بازی خدای جنگ رگناروک وجود داشته که می‌توان آن‌ها را اشاره مستقیم به نسخه بعدی دانست. برای مثال، این احتمال وجود داشته که آترئوس در نقش شخصیت اصلی نسخه بعدی سری بازی خدای جنگ ظاهر شود.

بسیاری باور دارند که آترئوس به زودی به سرزمین‌های دیده شده توسط تیر خواهد رفت و این احتمال نیز وجود داشته که ما اساطیر مصری، مایا، ژاپنی یا حتی سلتیک را در این سری بازی دریافت کنیم. شکی نیست که صحبت درباره نسخه بعدی این سری بازی محبوب زود بوده و چند سالی باید برای دریافت اخبار رسمی صبر کنیم. آیا شما متوجه ایستراگ God of War 2018 در Ragnarok شده بودید؟ ما منتظر نظرات شما و رازهایی که از این بازی کشف کرده‌اید هستیم!

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا