تماشا کنید: بازی لگو God of War 2 ساخته شد!

کریتوس به شکل لگو!

تماشا کنید: بازی لگو God of War 2 ساخته شد! گلناز کیانی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار (گیم)

بازی لگو God of War 2 به لطف یکی از طرفداران خوش ذوق که از نرم‌افزارهای کامپیوتری برای تولید انیمیشن‌های خاص استفاده می‌کند، به شکل یک بازی لگو درآمده است.

بازی‌های لگو همواره از سری‌های شناخته شده و محبوب بازی برای همه سنین بوده‌اند، با فرنچایزهایی مانند بتمن و ایندیانا جونز. یکی از این طرفداران یک تیزر از بازی خدای جنگ (God of War) به عنوان یک بازی لگو ساخته است که ویژگی‌های بهتری نسبت به آنچه لگو به آن معروف است، ارائه می‌دهد. در این تیزر خدای جنگ و لگو با هم ترکیب شده‌اند و یک محتوای جدید و جالب برای طرفداران تولید شده است.

رتبه بندی E بخشی از هویت بازی‌های لگو است که نشان می‌دهد آن‌ها برای همه افراد شش سال به بالا سرگرم کننده و مناسب هستند. بنابراین تعجبی نیست اگر طرفداران از محصولات لگو برای ساختن سازه‌هایی از دیگر فرنچایزها و بازی‌ها استفاده کنند. اما متأسفانه این موضوع به طور خاص باعث می شود بازی های مختلف با رتبه بندی سنی بالاتر حذف شوند و بازسازی آن‌ها به طرفداران واگذار گردد. یکی از این سازندگان، طرفداری به نام Bricks of Chaos است که نسخه لگو از خدای جنگ را ساخته و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. صفحه اینستاگرامی این کاربر نه تنها با شخصیت‌های لگو، بلکه مجموعه‌ها، مینیاتورها، و حتی یک تیزر تریلر از منوی اصلی بازی God of War 2 در صورتی که یک بازی لگو بود، پر شده است.

بازآفرینی قسمت دوم فرنچایز خدای جنگ به شکل لگو که توسط رایانه تولید شده، به گونه‌ای طراحی شده است که گویی بازیکن می‌تواند خودش بین گزینه‌ها جابجا شود. انیمیشن با جابجایی بازیکن فرضی از طریق منوی اصلی شروع می‌شود تا تنظیمات سختی بازی را انتخاب کند. پس از انتخاب، انیمیشن به گونه‌ای عمل می‌کند که انگار بازی شروع می‌شود و کریتوس از تاج و تخت خود بلند می‌شود. پس از محو شدن به سیاهی، صفحه عنوان “LEGO God of War 2” را نشان می‌دهد که می‌تواند نقطه شروعی باشد برای ساخت بازی لگو خدای جنگ اگر شرکت‌های سونی و تراولرز تیلز (Traveller’s Tales) چنین تصمیمی بگیرند. این منوی بازسازی شده به شکل لگو برای طرفداران بسیار لذت بخش است، زیرا God of War 2قسمت دوم خدای جنگ یک بازی نوستالژیک از دوران پلی استیشن 2 محسوب می‌شود.

با این حال، به دلیل رتبه بندی سنی این بازی بعید است که طرفداران هرگز محصولات لگو را با آن ببینند. لگو معمولاً مخاطبان جوان‌تری را جذب می‌کند و با فرنچایزهای دوستانه‌تری مانند ماینکرفت (Minecraft)، ابرقهرمانان و حتی عنوان جدید جنگ ستارگان، بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga، همکاری می‌کند.

با انتشار تصاویر گیم پلی جدید برای بازی God of War Ragnarok، انتظارات بالا رفته است و در نتیجه، محتوای لگو خدای جنگ این سازنده بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. بازی لگو God of War 2  نه تنها برای طرفداران هر دو عنوان، لگو و خدای جنگ، سرگرم کننده است بلکه ممکن است سونی و تراولرز تیلز را نیز تشویق کند تا افق های خود را در مورد محصولات لگو گسترش دهند، زیرا این امر تکامل یافته است تا در همه سنین مورد استقبال قرار گیرد.

بازی God of War 2 هم اکنون برای پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 در دسترس است.

نظر شما درباره نسخه لگوی بازی خدای جنگ چیست؟ آیا امکان دارد ساخت این نسخه توسط شرکت‌های سازنده آن عملی شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا