#مهسا_امینی

اژدهایان سریال House of the Dragon چه تعداد خواهند بود؟

شش عضو جدید به تیم بازیگری پیوسته‌اند

اژدهایان سریال House of the Dragon

جرج آر. آر. مارتین در بخشی از گفتگوی اخیر خود با پادکست The Stuff Dreams Are Made Of درباره اژدهایان سریال House of the Dragon صحبت کرده است.

اقتباس سریالی رمان‌های نغمه یخ و آتش بین سال‌های ۲۰۱۱ الی۲۰۱۹ میلادی و در قالب هشت فصل روی آنتن HBO رفت. این اثر Game of Thrones نام داشته و در کنار دریافت جوایز معتبر، موفق شد طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده و به یکی از بزرگترین سریال‌های تاریخ تلویزیون تبدیل شود.

همزمان با نزدیک شدن Game of Thrones به انتهای خود، HBO تصمیم گرفت از محبوبیت سریال نهایت بهره را ببرد. در همین راستا، ساخت دو اسپین آف مختلف را با همکاری جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) آغاز کرد. اولین اسپین آف Bloodmoon نام داشت و حتی قسمت اولش به منظور بررسی کیفیت ساخته شد اما نتوانست موافقت نهایی را برای تولید بدست بیاورد. دومین اسپین آف، House of the Dragon نامگذاری شده و داستانش اقتباسی از رمان Fire & Blood به شمار می‌رود. در ضمن، این پروژه هم اکنون در حال فیلمبرداری است.

جرج آر. آر. مارتین خالق مجموعه رمان‌های نغمه یخ و آتش چندی پیش در پادکست The Stuff Dreams Are Made Of حاضر شد و گفتگویی را انجام داد. او در بخشی از مصاحبه تعداد اژدهایان سریال House of the Dragon را فاش کرد:

خیلی رمان Fire & Blood را دوست دارم و همیشه فکر می‌کردم Fire & Blood داستان جالبی دارد. به همین دلیل برای تماشایش لحظه‌شماری می‌کنم. و صد البته منتظر دیدن اژدهایان هستم.

طبیعتا عاشق اژدهایان هستم. ما ۳ عدد از این موجودات را در سریال Game of Thrones داشتیم اما حالا ۱۷ عدد از آن در داستان حضور دارند. امیدوار هستم هر کدام از اژدهایان ویژگی‌های منحصربفردی داشته باشند تا به محض دیدنشان بتوان تشخیصشان داد. چون اژدهایان در کتاب‌ها ویژگی‌های متفاوتی دارند.

اژدهایان سریال House of the Dragon
تصویری از سریال House of the Dragon

خالق وستروس در بخش دیگری از گفتگوی خود در پادکست The Stuff Dreams Are Made Of درباره سریال Bloodmoon صحبت کرد که هرگز رنگ واقعیت به خود نگرفت. طبق گفته‌های جرج آر. آر. مارتین، Bloodmoon تنها نبود و چند سریال دیگر به صورت همزمان در دست ساخت بودند. او همچنین تاکید داشت اکثر فیلمنامه‌ها توسط نویسندگانی نوشته شده بودند که هرگز منابع اقتباس را نخوانده بودند.

وب سایت TV Line در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود درباره چهره‌های جدیدی صحبت کرد که اخیرا به تیم بازیگری House of the Dragon پیوسته‌اند؛ چهره‌هایی که تعدادشان به رقم ۶ می‌رسد. طبق آنچه در گزارش آمده، رایان کور (Ryan Corr) در نقش سر هاروین بریک بونز استرانگ، جفرسون هال (Jefferson Hall) در نقش‌های لرد جیسون لنیستر و تایلند لنیستر (این دو شخصیت دوقلو هستند)، دیوید هاروویچ (David Horovitch) در نقش گرند میستر ملوس، متیو نیدهام (Matthew Needham) در نقش لریس استرانگ، بیل پترسون (Bill Paterson) در نقش لرد لیمن بیزبری و گوین اسپوکس (Gavin Spokes) در نقش لرد لایونل استرانگ جلوی دوربین می‌روند.

طبق اطلاعات موجود، داستان House of the Dragon با نمایش ویسریس اول آغاز می‌شود. پادشاه از ازدواج اول خود تنها یک دختر به نام رینیرا داشته و به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد او را برای جانشینی آماده کند. ویسریس بعدها با زنی دیگر ازدواج کرده و صاحب فرزندان پسر می‌شود. با این حال، پادشاه تغییری در تصمیم خود به وجود نمی‌آورد. با به پایان رسیدن زندگی ویسریس، بزرگترین پسر تاج و تخت را تصاحب می‌کند. همین اتفاق به جنگی میان اعضای خاندان تارگرین ختم می‌شود؛ جنگی که رقص اژدهایان نام دارد.

محصول جدید HBO در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا