#مهسا_امینی

سال انتشار سریال House of the Dragon مشخص شد

فعلا منتظر پیش‌درآمد Game of Thrones نباشید!

سال انتشار سریال House of the Dragon

شبکه‌ی HBO سرانجام سال انتشار سریال House of the Dragon، اسپین‌آف Game of Thrones را مشخص کرد.

سال ۲۰۱۹ بود که پس گذشت چند ماه از پایان سریال Game of Thrones، شبکه‌ی HBO با انتشار تیزر پوستری در جریان مراسم رونمایی از HBO Max، اعلام کرد که اسپین‌آفی از این سریال تحت عنوان House of the Dragon در حال ساخت است که برای پخش در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است؛ سریالی که ما را به ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات Game of Thrones، زمانی که خاندان تارگرین (Targaryen) بر وستروس (Westeros) حکومت می‌کردند، خواهد برد. این سریال قرار است از روی کتابی به نام Fire and Blood نوشته‌ی جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) اقتباس شود؛ جرج مارتینی که در حال حاضر مشغول نوشتن جلد ششم سری کتاب‌های A Song of Ice and Fire یعنی The Winds of Winter است.

هفته‌ی گذشته، خبری مبنی بر اضافه شدن سه بازیگر سرشناس به تیم بازیگری سریال House of the Dragon منتشر شد. بنا به این خبر، مت اسمیت (Matt Smith)، بازیگر سرشناس سریال‌هایی نظیر The Crown، قرار است در نقش پرنس دیمون تارگرین (Daemon Targaryen) ایفای نقش کند. در کنار این بازیگر، اولیویا کوک (Olivia Cooke) و اما دارکی (Emma D’Arky) نیز به ترتیب در نقش آلیسنت های‌تاور (Alicent Hightower) و پرنسس رینیرا تارگرین (Rhaenyra Targaryen) هنرنمایی کنند. انتشار این خبر در حالی بود که هنوز تاریخ مشخصی از انتشار این سریال از سوی شبکه‌ی HBO مشخص نشده بود.

با شیوع ویروس کرونا، روند ساخت این سریال با تاخیر مواجه شد و بسیاری از طرفداران از انتشار این سریال در سال ۲۰۲۱ دلسرد شدند؛ نکته‌ای که حال می‌فهمیم خیلی هم بی‌دلیل نبوده است. شبکه‌ی HBO ساعاتی پیش با انتشار پرومویی از سریال‌های آینده‌ی خود، به صورت رسمی سال انتشار سریال House of the Dragon را مشخص کرد. با استناد به این پرومو که شاهد فوتیجی از یک اژدها هستیم، این سریال که پیش‌درآمدی از سریال Game of Thrones خواهد بود، سال ۲۰۲۲ از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد. این پرومو اطلاعات بیشتری در اختیار نمی‌گذارد و بنظر می‌رسد HBO تصمیم ندارد هنوز جزییات بیشتری از روند ساخت این سریال منتشر کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا