معرفی و بررسی خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس

سریال‌هایی که حالتان را خوب خواهند کرد.

معرفی و بررسی خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ کره‌ای (تلویزیون) کپی لینک

در چند سال اخیر، سریال‌های کره‌ای، به محبوبیت بسیار زیادی در سراسر جهان دست یافته‌اند و به صورت گسترده‌ای، در سراسر جهان، شناخته شده‌اند. هر ساله، تعداد زیادی سریال کره‌ای منتشر می‌شود که ارزش تماشا کردن را دارند و دیدنشان به طور قطع، می‌تواند برای افراد با سلیقه‌های متفاوت و همچنین، در سنین مختلف، سرگرم کننده و لذت بخش باشد. شبکه نتفلیکس (Netflix) نیز، به تازگی، شروع به سرمایه گذاری در این زمینه کرده است و از همین رو، در چند سال گذشته، سریال‌های کره‌ای ساخته شده‌اند که تنها از پلتفرم نتفلیکس پخش می‌شود و اینگونه دسترسی به آن‌ها، برای بینندگان خارج از کره نیز کاری دشوار نیست. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس می‌پردازیم که برای علاقه مندان به داستان‌های کمدی می‌توانند جذاب باشند.

هر ساله، تعداد بسیار زیادی سریال کره‌ای در ژانر کمدی ساخته می‌شود؛ اما همه این سریال‌های خنده دار موفق به جذب طرفداران زیادی نشده‌اند. با این حال، در میان همه این سریال‌ها، برخی از آن‌ها، با وجود خط داستانی سرگرم کننده خود، به خوبی توانسته‌اند مخاطب خود را به خنده بیاورند و از این رو، نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان، به صورت گسترده‌ای شناخته شده‌اند. از طرفی، شبکه نتفلیکس (Netflix) نیز، به تازگی، شروع به سرمایه گذاری در این زمینه کرده است و از همین رو، در چند سال گذشته، سریال‌های کره‌ای ساخته شده‌اند که تنها از پلتفرم نتفلیکس پخش می‌شود و اینگونه دسترسی به آن‌ها، برای بینندگان خارج از کره نیز کاری دشوار نیست. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی بهترین و خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس می‌پردازیم که دیدنشان، به ویژه برای علاقه مندان به ژانر کمدی، می‌تواند بسیار لذت بخش و سرگرم کننده باشد. از این رو، اگر شما هم برای بهتر شدن حال روحیتان، به داستان‌های خنده دار نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم شما نیز سریال‌هایی که در ادامه این مطلب معرفی می‌شوند را تماشا کنید.

Crash Landing on You

سریال جذاب و دیدنی “سقوط آزاد عشق” (Crash Landing on You) که برای اولین بار در سال دوهزار و نوزده از شبکه نتفلیکس منتشر شد، موجب ایجاد موج جدیدی از مخاطبان سریال‌های کره‌ای شد. خط داستانی این سریال بسیار منحصر به فرد است زیرا که در آن به موضوعی می‌پردازد، که به ندرت از آن صحبت می‌شود و به همین خاطر نیز، به طور قطع، نه تنها یکی از خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس به شمار می‌رود، بلکه در لیست به یاد ماندنی ترین دراماهای کره نیز قرار می‌گیرد. داستان این سریال در رابطه با یک مدیر عامل ثروتمند کره جنوبی است که پس از آنکه با چتر به زمین فرود می‌آید، به صورت تصادفی وارد کشور کره شمالی می‌شود. پس از آنکه فرود می‌آید، کاپیتان ارتش محلی را ملاقات می‌کند و با او دوست می‌شود. این کاپیتان نیز، برای محافظت از این کارکتر، تصمیم می‌گیرد تا او را در خانه‌اش پنهان کند. در طول این سریال، به خوبی نشان داده می‌شود که مردم این کشور، آنگونه که رسانه‌ها به تصویر می‌کشند، نسبت به دیگران، بی تفاوت نیستند. 

Hometown Cha Cha Cha

یکی دیگر از خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس، سریال جذاب و دیدنی “دهکده ساحلی چاچاچا” (Hometown Cha Cha Cha) است که برای اولین بار در سال دوهزار و بیست و یک، از شبکه نتفلیکس منتشر شد. داستان این سریال در رابطه با زنی است که پس از مرگ مادرش، تصمیم می‌گیرد تا به یک دهکده ساحلی، تقل مکان کند. این زن که به عنوان یک دندان پزشک مشغول به کار بود، اکنون در تلاش است تا به کمک مردی که در همین دهکده ساحلی زندگی می‌کند، به سبک زندگی جدید خود عادت کند. داستان این سریال، در اصل، روایت عاشقانه این زوج را بازگو می‌کند که دیدن آن، بسیار لذت بخش و دلنشین است؛ اما با این حال، دیالوگ‌ها و اتفاقات خنده دار زیادی در طی آن رخ می‌دهند که تماشای آن را برای بینندگان، سرگرم کننده خواهند کرد و به همین خاطر نیز، دهکده ساحلی چاچاچا، در لیست بهترین سریال‌های کمدی کره‌ای قرار می‌گیرد که ارزش تماشا کردن را دارد.

Be Melodramatic

سریال کره‌ای “ملودراماتیک باش” (Be Melodramatic) که برای اولین بار در سال دوهزار و نوزده منتشر شد، روایت زندگی سه دوست نزدیک به هم را بازگو می‌کند که در کنار همدیگر زندگی می‌کنند. یکی از این شخصیت‌ها، فیلم نامه نویسی است که عاشق کارگردانی می‌شود که برای او کار می‌کند. دیگری مستندسازی است که به تازگی نامزدش را از دست داده است و به همین خاطر نیز، از وضعیت روحی چندان خوبی برخوردار نیست. سومین دوست آن‌ها، مادری مجرد است که در بخش بازاریابی یک شرکت کار می‌کند. او در کارش، همواره عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد و به همین خاطر نیز، به عنوان یک حرفه‌ای در نظر گرفته می‌شود. به جرات می‌توان گفت با وجود آنکه این سریال، آنگونه که شایستگی‌اش را داشت، مورد استقبال بینندگان قرار نگرفت، اما با این حال، یکی از بهترین و خنده دارترین سریال های کره‌ای نتفلیکس به شمار می‌رود که هر لحظه از آن، ارزش تماشا کردن را دارد و شما نیز، بدون شک، از دیدن آن، لذت خواهید برد.

Reply 1988

سریال جذاب و دیدنی “پاسخ هزار و نهصد و هشتاد و هشت” (Reply 1988) یک سریال کره‌ای خانوادگی است که در سال دوهزار و پانزده از شبکه نتفلیکس منتشر شد. این سریال به قدری لذت بخش و سرگرم کننده است، که تنها پس از مدت زمان کوتاهی، نه تنها در کره، بلکه در سراسر دنیا، به صورت گسترده‌ای، شناخته شد. داستان این سریال در رابطه با گروهی پنج نفره از دوستان دوران کودکی است که با همدیگر وارد دوره بزرگسالی می‌شوند و تلاش می‌کنند تا با مشکلات و سختی‌های این دوره دست و پنجه نرم کنند. دیدن این سریال می‌تواند بسیار دلنشین و دلگرم کننده باشد، زیرا که به بهترین شکل ممکن، فراز و فرودهای این دوره از زندگی را به تصویر می‌کشد. از طرفی، به خوبی هم نشان داده می‌شود که داشتن دوستان دلسوز و خانواده‌ای که از انجام هیچ کاری برای حمایت از فرزندان خود دریغ نمی‌کنند، چقد می‌تواند کمک کننده باشد. این سریال، با وجود دیالوگ‌ها و اتفاقاتی که در طی داستان آن رخ می‌دهد، دارای عنصر کمدی منحصر به فردی است که به طور قطع، می‌تواند همه مخاطبان خود را بخنداند و روحیه آن‌ها را بهتر کند.

Welcome to Waikiki

داستان سریال جذاب و دیدنی ” به وایکیکی خوش آمدید” (Welcome to Waikiki) در رابطه با فراز و نشیب‌های زندگی سه مرد جوان است که به کمک همدیگر، مهمان خانه‌ای باز می‌کنند تا بتوانند برای ساخت فیلمی که در نظر گرفته‌اند، بودجه کافی را جمع آوری کنند. فصل اول این سریال سرگرم کننده که برای اولین بار در سال دوهزار و هجده منتشر شد، در رابطه با یک فیلمساز مشتاق، یک بازیگر و یک نویسنده است که شروع به اداره یک مهمانخانه به نام “وایکیکی” می‌کنند تا بتوانند بودجه فیلمی را تامین کنند که قصد دارند با همدیگر بسازند. در این سریال، کارکترهای داستان، همواره در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرند که باید توانایی‌های خود را ثابت کنند اما همیشه، چیزی وجود دارد که بر خلاف انتظار آن‌ها پیش می‌رود و به همین خاطر نیز، در نهایت، کنترل اوضاع از دستشان خارج می‌شود که به صورت بسیار خنده داری به تصویر کشیده می‌شود. این سریال، در دو فصل ساخته شده است و هر لحظه، از آن ارزش تماشا کردن را دارد.

My Only Love Song

یکی دیگر از خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس، سریال جذاب و دیدنی “تنها آهنگ عاشقانه من” (My Only Love Song) است. این درام کره‌ای لذت بخش و سرگرم کننده، برای اولین بار در سال دوهزار و هفده منتشر شد. داستان این سریال در رابطه با یک هنرپیشه لوس و شیفته پول است که به صورت تصادفی، در زمان سفر می‌کند و به یکباره متوجه می‌شود که در قرن ششم، دوره پادشاهی گوگوریو، قرار گرفته است و اکنون نمی‌تواند بفهمد که برای بازگشت به دوره خود، چه کاری باید انجام دهد. با پیش رفتن داستان، او با مردی ملاقات می‌کند که ناامیدانه در پی به دست آوردن پول است، اما هر زمان که مقداری پول جمع می‌کند، به خاطر قلب مهربانی که دارد، بلافاصله آن را به دیگران می‌بخشد. این سریال، با وجود آنکه، جنبه‌های دلگرم کننده‌ای از رشد شخصیتی و همچنین عشق را به تصویر می‌کشد، اما با این وجود، موقعیت‌هایی که قهرمان و شخصیت اصلی داستان در آن قرار می‌گیرند، به طرز غیرقابل انکاری، خنده دار است.

Mad For Each Other

سریال لذت بخش و سرگرم کننده “دیوانه برای هم” (Mad For Each Other) در رابطه با دو قهرمان و شخصیت اصلی است که در ابتدا از همدیگر متنفرند اما با پیش رفتن داستان، هردو متوجه می‌شوند که احساسات و عواطفی نسبت به یکدیگر دارند. شخصیت‌های اصلی داستان این سریال، مرد و زنی هستند که به نقطه‌ای در زندگی رسیده‌اند که احساس شکست و نا امیدی می‌کنند. آن‌ها برخوردهای اول چندان خوبی ندارند و به همین خاطر نیز، به هیچ عنوان دوست ندارند که همدیگر را ملاقات کنند. اما با این حال، همواره در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرند که، به صورت اتفاقی، به همدیگر برمی‌خوردند زیرا نه تنها خانه‌شان در کنار هم ساخته شده است، بلکه هردوی آن‌ها نیز، به یک تراپیست مراجعه می‌کنند. احساسات شدید این شخصیت‌ها، و همچنین موقعیت‌های خنده داری که به طور تصادفی در آن قرار می‌گیرند، دیدن این سریال را بسیار لذت بخش می‌کند. علاوه بر همه این‌ها، موضوعات مهمی همچون سلامت روان و تاثیر آن بر زندگی شخصی و ارتباطات انسان نیز، به شیوه‌ای ساده و دلپذیر، مورد بررسی قرار می‌گیرد و به همین خاطر نیز، دیدن این سریال، به همه کسانی که تا به امروز آن را مشاهده نکرده‌اند، به طور قطع پیشنهاد می‌شود زیرا که هر لحظه از آن، ارزش تماشا کردن را دارد.

Vincenzo

به طور قطع، سریال “وینچنزو” (Vincenzo)، یکی از سرگرم کننده‌ترین و خنده دارترین سریال‌ های کره‌ ای نتفلیکس به شمار می‌رود که دیدن آن، به خصوص برای کسانی که به داستان‌های جنایی-کارآگاهی علاقه دارند، می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. به علاوه، روند پیش رفتن این داستان به هیچ عنوان آهسته نیست و به همین خاطر نیز، مخاطب خود را خسته نمی‌کند. در کنار همه این‌ها، اتفاقات غیرمنتظره و پیچش‌های داستانی که در آن جای گرفته‌اند نیز، می‌تواند برای بینندگان بسیار هیجان انگیز باشد. سونگ جونگ کی (Soong Jung-ki) که نقش قهرمان و شخصیت اصلی سریال را ایفا می‌کند، یک وکیل مافیای کره‌ای-ایتالیایی است که پس از مدت زمان طولانی، به سرزمین مادری خود، یعنی کره جنوبی، باز می‌گردد. با پیش رفتن داستان، این کارکتر به خاطر حس عدالت خود، تصمیم می‌گیرد تا در مسیر نابودی یکی از خطرناک‌ترین گروه‌های قدرتمند کره جنوبی، قدم بردارد. اما او در این راه تنها نیست و از یک وکیل دیگر کره‌ای نیز کمک می‌گیرد که به خاطر قبول کردن پرونده‌هایی شناخته شده است که می‌تواند عواقب سختی برایش داشته باشند.

Mr. Queen

یکی دیگر از خنده دارترین سریال های کره ای نتفلیکس، سریال “آقای ملکه” (Mr. Queen) است که از جایگاه ویژه‌ای در این لیست برخوردار است. داستان این سریال لذت بخش و سرگرم کننده، در رابطه با سرآشپزی در عصر مدرن است که در کار خود بسیار موفق است و به عنوان یک حرفه‌ای شناخته شده است. داستان از جایی آغاز می‌شود که این آشپز، به صورت تصادفی، در زمان سفر می‌کند و در یک چشم به هم زدنی، به یک باره متوجه می‌شود که در بدن یک ملکه در دوران چوسان به دام افتاده است. بدیهی است که این موقعیت، موجب به وجود آمدن هرج و مرج زیاد و دیالوگ‌هایی می‌شود که به طور قطع، بینندگان را به خنده می‌آورد. قهرمان و شخصیت‌های اصلی این داستان نیز، دو تن از محبوب ترین و شناخته شده ترین بازیگران کره‌ای هستند که با نام‌ها شین هیه سان (Shin Hye-sun) و کیم جونگ هیون (Kim Jung-hyun) شناخته شده‌اند. خط داستانی منحصر به فرد و نقش آفرینی خیره کننده بازیگران این سریال، همگی باعث شده‌اند که هر لحظه از آن، ارزش تماشا کردن را داشته باشد. سریال‌های تاریخی، به طور معمول، از کانسپتی جدی برخوردار هستند. اما موقعیت‌هایی که شخصیت اصلی داستان آقای ملکه در آن قرار می‌گیرد، به طرز غیر قابل انکاری، خنده دار است و دیدن آن را بسیار دلنشین کرده است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments