سریال کره‌ای مادر من

نگاهی بر سریال کره‌ای مادر من | Mother Of Mine

سریالی در مورد مشکلات نسل جوان

داستان سریال کره‌ای مادر من:

سریال کره‌ای مادر من (Mother of Mine) در رابطه با یک مادر و سه فرزند دختر است که در جامعه مدرن امروزی کره زندگی می‌کنند. این دراما، سعی بر این دارد که پیامی را در مورد درصد پایین باروری، درصد طلاق و مشکلات نسل جوانی که از ازدواج اجتناب می‌کنند، منتقل کند.

پارک سون جا (Park Seon Ja) با بازی کیم هه سوک (Kim Hae Sook)، همزمان با اینکه یک رستوران کوچک سوپ گوشت گاو را اداره می‌کند، سه دخترش کانگ می سون (Kang Mi Seon) با بازی وانگ یو سون (Wang Yoo Sun)، کانگ می ری (Kang Mi Ri) با بازی کیم سو یون (Kim So Yeon) و کانگ می هه (Kang Mi Hye) با بازی کیم ها کیونگ (Kim Ha Kyung)، را نیز به تنهایی بزرگ می‌کند. او تا به امروز هم هنوز رستوران را اداره می‌کند و سه دخترش نیز حالا همه بزرگ شده‌اند. دختر اول پارک سون جا، یعنی کانگ می سون ازدواج کرده و خودش یک دختر دارد. کانگ می سون اکنون مشغول کار و مراقبت کردن از خانواده‌اش است. دختر دوم یعنی کانگ می ری برای مادرش اهمیت بسیار زیادی قائل است. او یک دختر با اعتماد به نفس است که در کارش هم بسیار خوب عمل می‌کند. کانگ می ری با همکارش هان ته جو (Han Tae Joo) با بازی هونگ جونگ هیون (Hong Jong Hyun) وارد یک رابطه عاشقانه می‌شود.  او پسر خانواده‌ای است که مالک یک شرکت‌اند. کوچکترین دختر کانگ می هه است. او قبلا یک رمان نویس متعهد بود، اما دیگر نیست. او اکنون در رستوران با مادرش کار می‌کند و به او کمک می‌رساند.

زمان پخش سریال کره‌ای مادر من:

سریال کره‌ای مادر من یک مجموعه تلویزیونی است که در سال دوهزار و نوزده با کارگردانی کیم جونگ چانگ (Kim Jong Chang) ساخته شد. این سریال از بیست و سه مارس تا بیست و دو سپتامبر سال دوهزار و نوزده در قالب صد و هشت قسمت از شبکه KBS2 کره جنوبی پخش شد.

لیست بازیگران نقش اصلی:

  • کیم هه سوک در نقش پارک سون جا

مادر کانگ می سون، کانگ می ری و کنگ می هه. مالک و مدیر رستوران سوپ گوشت گاو.

او یک مادر سنتی کره‌ای است که شوهر متعصب، مادر شوهر بد اخلاق و فقر را تحمل کرده. او زندگی سختی داشته و همیشه در تلاش بوده تا دخترانش مجبور نباشند همانند مادرشان زندگی کنند. او به علاوه اینکه یک رستوران را اداره می‌کند، به بزرگترین دخترش هم در کارهای مراقبت کردن از بچه و خانه‌داری کمک می‌کند. پارک سون جا در تمام طول عمرش زندگی پر مشغله‌ای داشته است و آرزو دارد روزی بتواند با دخترانش در آرامش زندگی کند.

  • چوی میونگ گیل (Choi Myung Gil) در نقش جون این سوک (Jeon In Sook)

مادر بیولوژیکی کانگ می ری و خاله ناتنی هان تائه جو. او مدیر عامل جدید HS Apparel است.

  • کیم سو یون در نقش کانگ می ری/ کانگ سونگ یون (Kang Seun Yeon)

دختر خوانده/ خواهرزاده پارک سون جا و دختر بیولوژیکی جون این سوک. او در شرکت HS Apparel کار می‌کند.

کانگ می ری یک زن موفق و مستقل با تحصیلات عالی است و از درآمد بالایی هم برخوردار است. او نسبت به مادرش که در زندگی متحمل سختی‌های زیادی بوده است همواره احساس بدی دارد و سخت تلاش می‌کند تا نشان دهد که چگونه یک زن می‌تواند بدون وابستگی به قدرت و توانایی‌های کسی موفق شود.

  • وانگ یو سون در نقش کانگ می سون

بزرگترین دختر پارک سون جا. او در یک بانک کار می‌کند.

کانگ می سون یک مادر شاغل معمولی است که همیشه کارهای زیادی برایش وجود دارند که باید انجام دهد و به همه آنها رسیدگی کند. به علاوه او باید به کارهای خانه‌داری و بچه‌داری هم برسد. او به لطف مادرش که سعی دارد در کارها به او کمک کند می‌تواند کمی خود را سر پا نگه دارد اما بخاطر حجم استرس و فشاری که به او وارد است همیشه با مادرش بحث می‌کند که همین مسئله باعث می‌شود او به نظر دختر بدی بیاید. اما در حقیقت او همیشه برای مادرش احساس بدی دارد که برای دخترانش فداکاری‌های زیادی انجام داده و برای اینکه آنها بتوانند زندگی خوبی داشته باشند هر کاری را که از دستش برآمده انجام داده است.

  • پارک گون سو (Park Geun Soo) در نقش پارک یونگ دال (Park Yeong Dal)

برادر کوچکتر پارک سون جا و دایی کانگ می سون، کانگ می ری و کانگ می هیه. او در رستوران خواهر بزرگش مشغول به کار است.

  • نام ته بو (Nam Tae Boo) در نقش بانگ جه بوم (Bang Jae Beom)

فیلمنامه نویس موفق دراما و دوست پسر سابق کانگ می هی.

  • هونگ جونگ هیون (Hong Jong Hyun)در نقش هان ته جو (Han Tae Joo)

کارمندی که در شرکت HS Apparel به تازگی استخدام شده است و کانگ می هی نسبت به او احساس دارد. او در واقع پسر رئیس گروه HS است اما کسی از این واقعیت خبر ندارد.

هان ته جو در بخش استراتژی بازاریابی به تازگی استخدام شده است. او مردی باهوش و جذاب است. به معنای واقعی کلمه نمونه یک مرد کامل. در اولین روز کاری خود، درگیر اتفاق غیر منتظره‌ای با می ری می‌شود. چون او خیلی صریح و رک و راست حرف می‌زند در لیست سیاه می ری قرار می‌گیرد.

چرا باید سریال کره‌ای مادر من را ببینیم؟

سریال کره‌ای مادر من در مورد مادران و دختران امروزی است که از طریق داستان، رابطه عشق و نفرت بین مادر و دخترانش که به خاطر واقعیت‌های تلخ زندگی به وجود آمده‌اند را به نمایش در می‌آورد و سعی دارد حمایت خود را به همه خانواده‌های جهان نشان دهد. سریال کره‌ای مادر من، درامی نیست که هدفش احساسی نشان دادن واقعیت‌های تلخ زندگی باشد بلکه نشان میدهد که چگونه نحوه‌ای که یک مادر و یک دختر عواطف و احساسات یکدیگر را هم در داخل و هم در خارج از خانه درک می‌کردند با گذشت زمان دچار تحول می‌شود و چگونه مادرها همیشه در تلاش‌اند تا طرف فرزندانشان را بگیرند و آنها را حمایت کنند.

درباره کیم هه سوک:

کیم هه سوک در سال 1974 برای اولین بار در سریال Chief Inspector در شبکه MBC حضور پیدا کرد. تنها در یک دهه دخیر او موفقق به دریافت ده جایزه شده و در بیش از سی فیلم هم بازی کرده است. او یک کتاب با عنوان Mother of Hallyu Stars: Kim Hae Sook’s Story

درباره چوی میونگ گیل:

چوی مونگ گیل یک بازیگر زن کره‌ جنوبی است. او برای ایفای نقش مالکی که فروشگاه کتاب‌های کمیک خود را به عنوان یک پناهگاه شبانه در فیلم Rosy Life سال هزار و نهصد و نود و چهار اجاره می‌داد موفق به دریافت چندین جایزه بهترین بازیگر زن شد. همچنین او در سریال‌های تلویزیونی متعددی از جمله Marriage سال هزار و نهصد و نود و شش، Tears of the Dragon سال هزار و نهصد و نود و شش، Empress Myeongseong سال دوهزار و یک و Again, My Love سال دوهزار و نه نیز بازی کرده است.

درباره کیم سو یون:

کیم سو یون یک بازیگر زن کره جنوبی است. او در سریال‌های تلویزیونی شناخته شده‌ای از جمله All About Eve سال دوهزار، Iris سال دوهزار و نه، Prosecute Princess سال دوهزار و ده، Happy Home سال دوهزار و شانزده و The Penthouse: War in Life سال دوهزار و بیست تا دوهزار و بیست و یک، بازی کرده است.

درباره وانگ یو سون:

وانگ یو سون که در حرفه‌اش با عنوان یو سون بیشتر شناخته شده است یک بازیگر زن کره جنوی است. او بیشتر به خاطر بازی در سریال معروف My Too Perfect Sons و همچنین فیلم‌های Black Houses، Moss، Glove و Don’t Cry Mommy شناخته شده است.

درباره کیم ها کیونگ:

کیم ها کیونگ یک بازیگر زن کره‌ جنوبی است که فارغ التحصیل دانشگاه سونجونگ بوده. او در سال دوهزار و نوزده برای اولین بار در سریال کره‌ای مادر من (Mother of Mine) حضور پیدا کرد و در سال Strangers Again در سال دوهزار و بیست و سه بیشتر شناخته شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا