به‌زودی چهار بازی از سرویس Xbox Game Pass خارج می‌شوند

Dues Ex Mankind Divided به زودی خارج می‌شود

به‌زودی چهار بازی از سرویس Xbox Game Pass خارج می‌شوند نیکان صبوری ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Xbox Game Pass خارج

طبق اطلاعات به دست آمده، به زودی چهار بازی از Xbox Game Pass خارج خواهند شد.

Xbox Game Pass نام یک سرویس اشتراک ماهانه بوده که علاقه‌مندان می‌توانند با خرید تنها ۱۰ دلار به مدت یک ماه از یک سری بازی‌های از پیش تعیین شده در این سرویس بهره ببرند. خوشبختانه مایکروسافت سرمایه‌گذاری عظیمی برای این سرویس انجام داده و ما هر ماه شاهد اضافه شدن، چند عنوان تازه هستیم.

برای اسفند ماه می‌توان به اضافه شدن عناوینی چون Kingdom Hearts 3، Two Point Hospital، Wasteland Remastered و Ninja Gaiden 3 اشاره کرد. در مقابل کامل‌تر شدن لیست بازی‌ها، هر ماه اخباری از خارج شدن برخی از عناوین به گوش می‌رسد. امروز نیز اپلیکیشن ایکس‌باکس وان روی تلفن‌های همراه و حتی سایت مایکروسافت مشخص کرد که به زودی ۴ بازی از این سرویس خارج خواهند شد و اگر بعد از آن، اگر کسی بخواهد آن‌ها را تجربه کند، می‌بایست مبلغی را برای خرید پرداخت کند.

بازی‌های Dues Ex Mankind Divided ،Shenmue I & II ،Thimbleweed Park و Lichtspeer: Double Speer Edition عناوینی هستند که دطی هفته‌های آینده از این سرویس خارج می‌شوند و مشترکین Xbox Game Pass دیگر قادر نخواهند بود این چهار بازی را به صورت رایگان دانلود کنند. به عبارت دیگر اگر می‌خواهید، عناوین ذکر شده را امتحان کنید، زمانتان رو به پایان است. برخی از منابع، زمان خروج بازی‌ها را دو هفته آینده بیان کرده‌اند.

همانطور که گفته شد، Xbox Game Pass سرویسی است که مایکروسافت به آن اهمیت زیادی می‌دهد و به تازگی تخفیفات بسیار خوبی برای سرویس اشتراکی خود در نظر گرفته است. در حال حاضر علاقه‌مندان می‌توانند سه ماه Xbox Game Pass Ultimate را تنها با قیمت ۲۵ دلار (به جای ۴۵ دلار) خریداری کنند. Xbox Game Pass Ultimate نوع بهتر و پیشرفته تر از حالت عادی گیم پس بوده که در آن سیستم Xbox Live هم ارائه می‌شود. با این ویژگی می‌توانید بخش چندنفره‌ی بازی‌ها را هم تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا