سه ماه Xbox Game Pass Ultimate را تنها با ۲۵ دلار خریداری کنید

تخفیفات بسیار خود مایکروسافت

سه ماه Xbox Game Pass Ultimate را تنها با ۲۵ دلار خریداری کنید نیکان صبوری ۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
سه ماه Xbox Game Pass Ultimate

مایکروسافت در آخرین تخفیفات خود، سه ماه Xbox Game Pass Ultimate را از قیمت ۴۵ دلار به ۲۵ دلار تغییر داد.

دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان مدت‌هاست که از Xbox Game Pass استفاده می‌کنند و با خرید این سرویس عناوین زیادی برای بازی کردن در اختیار دارند. شرکت مایکروسافت اعتقاد دارد که امثال این سرویس‌های اشتراکی، آینده‌‎ی کنسول‌های خانگی را شکل می‌دهند به همین دلیل به صورت ماهانه بازی‌های زیادی را به مجموعه‌ی خود اضافه می‌کند. از آخرین آن‌ها می‌توان به اضافه شدن عناوینی چون Kingdom Hearts 3، Two Point Hospital، Wasteland Remastered و Ninja Gaiden 3 اشاره کرد. همچنین در روزهای آینده آثاری نظیر Yakuza 0 در تاریخ ۲۶ فوریه (۷ اسفند) و Jackbox Party Pack 3 در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) در دسترس کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

در کنار این موضوع مایکروسافت همیشه تخفیفات بسیار خوبی برای Xbox Game Pass در نظر دارد. در حال حاضر علاقه‌مندان می‌توانند سه ماه Xbox Game Pass Ultimate را تنها با قیمت ۲۵ دلار (به جای ۴۵ دلار) خریداری کنند. Xbox Game Pass Ultimate نوع بهتر و پیشرفته تر از حالت عادی گیم پس بوده که در آن سیستم Xbox Live هم ارائه می‌شود. برای کسانی که نمی‌دانند، Xbox Live اشتراک مخصوص برای اجرای برخی بازی‌های‌ آنلاین و حالت چندنفره‌ی عناوین است.

لازم به ذکر است که اگر تاکنون از این سیستم استفاده نکرده‌اید، می‌توانید تنها با خرید یک دلار به مدت یک ماه از ویژگی‌های Game Pass Ultimate استفاده کنید. فیل اسپنسر، در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که گیم پس نقش بسیار مهمی در کنسول نسل بعدی خواهد داشت. همچنین او از گیم پس به عنوان یک پل بین دو نسل یاد کرد و گفت که بازیکنان می‎توانند بازی‎های ناتمام خود را در کنسول نسل بعدی ادامه دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا