شش بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد

از سمتی دیگر، چند بازی دیگر در روزهای آینده از این سرویس حذف خواهند شد!


مطابق اعلام کمپانی مایکروسافت، شش بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده است.

Xbox Game Pass سرویسی است که مشترکین آن روی ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی می‌توانند طی مدت زمان مشخصی به یک سری بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. هر چند وقت یک‌بار شاهد اضافه و حذف شدن بازی‌هایی در این سرویس هستیم. در همین حال، مایکروسافت از اضافه شدن شش بازی جدید به Xbox Game Pass خبر داد.

مشترکین این سرویس می‌توانند از تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ (۶ اسفند ۱۳۹۸) بازی‌های Kingdom Hearts 3، Two Point Hospital و Wasteland Remastered را دریافت و تجربه کنند.

علاوه بر این‌ها، بازی Ninja Gaiden 3 در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند)، Yakuza 0 در تاریخ ۲۶ فوریه (۷ اسفند) و Jackbox Party Pack 3 هم در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) در دسترس کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

اما در سمتی دیگر، مایکروسافت از حذف شدن چند بازی از سرویس Xbox Game Pass در آینده‌ای نزدیک خبر داد. این کمپانی اعلام کرد که به زودی بازی‌های Fallout 3، Just Cause 4، Rise of the Tomb Raider، Snake Pass، The Elder Scrolls IV: Oblivion و Batman: Return To Arkham (که شامل دو بازی از این مجموعه با نام‌های Arkham City و Arkham Asylum می‌شود) از این سرویس حذف خواهند شد. با این حال مایکروسافت اعلام کرد که مشترکین Xbox Game Pass می‌توانند تمامی بازی‌های مذکور را پس از حذف از این سرویس با تخفیف ۲۰ درصدی خریداری کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا