1%
  • 0/10

به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite شامل حضور و همکاری با انیمیشن آواتار می‌شود

آنگ و دیگر دوستان در فورتنایت

به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite شامل حضور و همکاری با انیمیشن آواتار می‌شود ۲ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite

یکی از اینسایدرها از حضور و همکاری انیمیشن Avatar: The Last Airbender در به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite خبر می‌دهد.

در حال حاضر فصل دوم از چپتر پنجم بازی Fortnite در آستانه انتشار بوده و در همین راستا نیز فصل فعلی بازی به زودی در ابتدای ماه مارس خاتمه خواهد یافت. اگرچه هنوز کاملا مشخص نیست چه مواردی همراه با فصل دوم از چپتر پنجم انتشار می‌یابند، اکنون به نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز (Epic Games) برنامه بزرگی برای برگزاری رویداد مرتبط با انیمیشن Avatar در فاز بعدی محتویات جدید خود دارد.

اینسایدر دنیای بازی با نام کاربری iFireMonkey در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشت، در به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite شاهد حضور انیمیشن Avatar: The Last Airbender خواهیم بود. اطلاعات در خصوص این همکاری از طریق یکی از API های بازی Fortnite استخراج شده و همین موضوع سبب شده تا این اطلاعات رنگ و بوی بیشتری از واقعیت به خود بگیرد. در خصوص چگونگی همکاری آواتار در ساخته بتل رویال اپیک گیمز، ظاهرا این همکاری بسیار قوی‌تر از رویداد اخیر بازی در هفته‌‎های گذشته به ویژه با Teenage Mutant Ninja Turtles خواهد بود.

به ویژه به این موضوع اشاره شده یک Event Pass در میانه فصل برگزار شده که به پلیرهای فورتنایت اجازه می‌دهد به جمع‌آوری یک Appa Glider و یک اسکین آنگ (Aang: شخصیت اصلی این مجموعه) در میان سایر پاداش‌های بازی بپردازند. سایر آیتم‌های جانبی مرتبط با این سریال انیمیشنی نیز می‌تواند درفروشکاه بازی در دسترس قرار بگیرد. در خصوص زمان انتشار این همکاری نیز، تاریخ 3 می 2024 برابر روز جمعه 14 اردیبهشت 1403 درون API لیست شده است. با این حال این فقط می‌تواند یک تاریخ نادرست به منظور پرکردن اطلاعات باشد و در ادامه شاهد تغییر در زمان عرضه این همکاری باشیم.

با توجه به انتشار اقتباس لایو اکشن Avatar از شبکه نت‌فلیکس که سبب شده اشتیاق مخاطبین برای محتوایی پیرامون Avatar بیشتر شود، همکاری بین مجموعه انیمیشنی با بازی Fortnite نیز در بازه زمانی کنونی بسیار منطقی به نظر می‌رسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments