شخصیت هاشیرای شعله در انیمه از فیلم سینمایی بهتر به تصویر کشیده شده است

هاشیرای شعله و تلاش

هاشیرای شعله در انیمه

بعد از انتشار فیلم Demon Slayer Mugen Train به نظر می‌رسید هاشیرای شعله در انیمه اقتباسی از این فیلم بهتر به تصویر کشیده شده است. فیلم Demon Slayer: Mugen Train موفق‌ترین و پرفروش‌ترین انیمه تاریخ است و یکی از دلایل این مسئله بی‌شک هاشیرای شعله،‌ کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) است. 

پس از پایان اکران فیلم در سینماها، تصمیم گرفته شد که فیلم به قسمت‌هایی تقسیم شود و از تلویزیون ژاپن پخش شود تا به هرکسی که سریال را از تلویزیون تماشا می‌کرده و فیلم را در سینما ندیده‌اند، فرصتی برای دیدن فیلم هم داده شود. بعد از انجام این کار، یک اپیزود جدید هم ساخته شد که بر روی رنگوکو تمرکز داشت که شخصیتش را کمی بیشتر توسعه داده و کمک کند که موقعیت خود را قبل از سوار شدن به قطار بیشتر شفاف سازی کند. 

شروع اپیزود نشان می‌دهد که شیطان دیگری در ایستگاه قطار حضور دارد، یکی از آنها به دلیل تمایلش به تکه تکه کردن قربانیانش – یا حداقل آنهایی که نمی‌خورد – به اسلشر معروف است. رنگوکو به عنوان یک شیطان کش، ماموریت شخصی خود را برای رسیدگی به این اسلشر انجام می‌دهد و از مقداری غذای آماده استفاده کرده تا بتواند به محل تعمیر قطار موگان رسیده و یک شیطان رده بالا را کشف کند. 

در حالی که محتوای طرح اپیزود کمی به دنبال نشان دادن یک هیولای نه چندان مهم برای سرگرم کردن بوده، فکر کردن در مورد آن به این صورت به معنای از دست دادن اصل موضوع است. هدف واقعی اپیزود ارائه شخصیت‌پردازی بیشتر رنگوکو است و توضیح می‌دهد که چگونه وقتی تانجیرو و دیگران او را در قطار پیدا کردند، ناهار زیادی در جعبه خورد. رنگوکو میراث خانواده‌اش را به‌عنوان شیطان‌کشان، و به‌ویژه به‌عنوان هاشیرا شعله‌، تثبیت می‌کند. 

حتی قسمتی در انتهای اپیزود وجود دارد که در آن یک کلاغ به تانجیرو و زنیتسو احساس می کند که هاشیراهای دیگر در مورد رنگوکو چه احساسی دارند و در کمال تعجب آنها چیزی جز ستایش از او ندارند. از این اپیزود، به راحتی می‌توان تشخیص داد که رنگوکو ماهر، مهربان، در مواجه با خطرات مثبت است و راهی برای ایجاد حس خوب در اطرافیانش دارد – واقعیتی که با رفتار او با شیطان کش‌های جوان به فیلم نیز منتقل می‌شود. 

برای همه طرفداران Demon Slayer که کمی بیشتر درگیر شخصیت رنگوکو باشند، این قسمت باید دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبالش هستند. 

 

4.7 12 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا