1%
  • 0/10

تایید ساخت بازسازی انیمه Fist of the North Star

تایید ساخت بازسازی انیمه Fist of the North Star ۰ ۰۴ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انیمه Fist of the North Star

به مناسبت ۴۰ سالگی انیمه Fist of the North Star، ساخت ریبوت این سری بسیار معروف تایید شد.
در جشن چهلمین سالگرد این فرنچایز، مجموعه جدید انیمه Fist of the North Star به همراه پوستر جدید این سری معرفی شد و شرکت برادران وارنر ژاپن عنوان این ریبوت را Fist of the North Star: Hokuto no Ken اعلام کرد. این اعلامیه در روز چهارشنبه ۱۳ سپتامبر اعلام شد، به این معنی که این خبر دقیقا ۴۰ سال پس از انتشار اولین مانگای Fist of the North Star می‌رسد.

انیمه Fist of the North Star
لوگوی جدید ریبوت

لوگوی سریال و پوستر جدیدی نیز منتشر شد و انتظار می‌رود که بازیگران و کارمندان جدیدی مسئول تولید آن باشند.

انیمه Fist of the North Star
پوستر جدید سری

مانگای Fist of the North Star توسط Buronson (نویسنده داستان) و Tetsuo Hara (آرتیست و مانگاکا) ساخته شد و اولین بار در مجله Shueisha’s Weekly Shonen Jump در سال ۱۹۸۳ به نمایش درآمد و تا اوت ۱۹۸۸ در ۲۷ جلد منتشر شد. آرک Apocalypse Drama Filming این انیمه در وب سایت Comic Zenon اجرا شد و در فوریه ۲۰۲۱ در یک جلد معرفی شد. همچنین می‌توانید نظر Tetsuo Hara آٰرتیست این سری را در مورد این ریبوت بخوانید:

بابت اقتباس انیمه جدید بسیار متشکرم. زمانی که سریال Fist of the North Star پخش شد، در دهه ۲۰ زندگی‌ام بودم و هرگز تصور نمی‌کردم روزی برسد که چهلمین سالگردش را جشن بگیرد و با یک انیمه کاملاً جدید جایزه بگیرد؛ سال های زیادی از آن زمان می‌گذرد. خوشحالم که می‌شنوم صداپیشه‌ها در حال خواندن داستان اصلی هستند تا به صدای شخصیت‌ها گوش دهند و بازی‌های مربوط به آنها را تصور کنند. من بسیار مشتاقانه منتظرم تا ببینم که چگونه تصاویری که 40 سال پیش با تمام وجودم نقاشی کردم توسط کارکنان تولید که سرشار از عشق به اثر اصلی هستند، تناسخ پیدا می کنند و جان می گیرند!

استودیو VIZ Media شروع به انتشار جلدهای گالینگور مانگا از ژوئن ۲۰۲۱ کرد و اقتباس این مانگا توسط Toei Animation تولید شد و در مجموع ۱۵۲ قسمت از اکتبر ۱۹۸۴ تا فوریه ۱۹۸۸پخش شد. یک فیلم لایو اکشن هم از این سری در سال ۱۹۹۵ منتشر شد و فرانچایز آن همچنین تعدادی بازی ویدیویی تولید کرده است که جدیدترین آنها Fist of the North Star نسخه Fitness Boxing برای نینتندو سوییچ است.

با فروش بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه، انیمه Fist of the North Star یکی از پرفروش ترین مانگای تمام دوران است که بخشی از دوره افسانه ای در زمان شناخته شده به عنوان “عصر طلایی” مجله Shonen Jump را تشکیل می‌دهد. این یکی از تأثیرگذارترین مانگای است که بر تعدادی عناوین بزرگ دیگری مانند Berserk و Vinland Saga تأثیر گذاشته است.

برای نشان دادن اهمیت محض Fist of the North Star، شهر هوکوتو، هوکایدو، میزبان نمایشگاهی برای بزرگداشت چهلمین سالگرد این فرنچایز است که از ماه آگوست آغاز شده و تا پایان اکتبر ادامه خواهد داشت. داستان در دنیایی پسا آخرالزمانی می گذرد که توسط جنگ هسته ای از هم پاشیده شده است، در سال مرموز 199X. کنشیرو دارای مهارت در یک هنر رزمی خطرناک است، اما فقط می‌خواهد در صلح زندگی کند. با این حال، رقیب او شین، نامزد کنشیرو، یوریا را ربوده است. او در زمین های بایر سرگردان است و از قدرت خود برای دفاع از افراد بی پناه در برابر راهزنان استفاده می کند، اما اخبار اعمال او پخش می شود و در نهایت توجه جنگ سالاران، رزمی کاران قدرتمند و افراد مختلف از گذشته خود را به خود جلب می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments