1%
  • 0/10

اولین تصاویر از سریال Ms. Marvel فاش شد | کامالا خان در لباس کاپیتان مارول

این سریال بخشی از دنیای سینمایی مارول خواهد بود

اولین تصاویر از سریال Ms. Marvel فاش شد | کامالا خان در لباس کاپیتان مارول ۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ کپی لینک
اولین تصاویر از سریال Ms. Marvel

بعد از چند ماه انتظار، بالاخره می‌توانید شاهد اولین تصاویر از سریال Ms. Marvel باشیم؛ سریالی که قرار است پیوند کامالا خان و دنیای سینمایی مارول یا همان MCU را رقم بزند.

اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته بود که مارول رسما تایید کرد که به‌زودی سریال بر اساس شخصیت کامالا خان، ملقب به خانم مارول (Ms. Marvel) را توسعه خواهد داد؛ سریالی که بخشی از دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

در حالی که روند توسعه‌ی این سریال به کندی و به دور از اطلاع‌رسانی به رسانه‌های خبری رو به جلو پیش می‌رفت، بالاخره در شهریور ماه امسال، دیزنی رسما تایید کرد که ایمان ولانی نقش شخصیت اصلی این سریال یعنی کامالا خان را ایفا خواهد کرد؛ بازیگر کانادایی که پیش از این هیچ سابقه‌ی قابل توجهی در عرصه‌ی سینما و تلویزیون نداشته است.

با این حال، هنوز هیچ جزئیاتی از این سریال تلویزیونی مشخص نشده است و هنوز نمی‌دانیم که داستان آن چه اتفاقاتی را روایت می‌کند! از طرفی دیگر، از آن جایی که سریال Ms. Marvel بخشی از MCU خواهد بود، انتظار می‌رود که برخی از ابرقهرمانان یا حتی ویلن‌های این جهان سینمایی در این سریال مورد انتظار حضور داشته باشند.

اولین تصاویر فاش شده از سریال Ms. Marvel دوران نوجوانی این ابرقهرمان را در لباس منحصر به فرد کاپیتان مارول نمایش می‌دهد؛ لباسی که کاملا متفاوت از آن چیزی است که پیش از این در فیلم‌های Avengers و همچنین Captain Marvel آن را تماشا کرده بودیم.

با این حال، به نظر می‌رسد که کامالا خان در دوران کودکی و نوجوانی‌اش، از طرفداران پر و پاقرص کاپیتان مارول بوده است.

کامالا خان، شخصیتی پاکستانی آمریکایی در کمیک بوک‌های مارول است که علاوه بر مهارت در فنون مبارزه، این قابلیت را دارد که اعضای بدنش را به هر شکلی انعطاف و حتی ابعاد آن‌ها را نیز تغییر دهد.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این سریال مشخص نشده است اما می‌دانیم که سریال Ms. Marvel از طریق شبکه‌ی دیزنی پلاس منتشر خواهد شد؛ همچنین عادل العربی و بلال فلاح، که پیش از سابقه‌ی ساخت فیلم درخشان Bad Boys For Life را در کارنامه‌ی خود دارند، کارگردانی این سریال را بر عهده خواهند داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments