اولین تصاویر منتشر شده از کینگ پین در ریبوت دردویل

ویلسون فیسک در خیابان‌های منهتن

اولین تصاویر منتشر شده از کینگ پین در ریبوت دردویل پارسا خلیلی ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
کینگ پین در ریبوت دردویل

مراحل فیلمبرداری سریال Daredevil: Born Again همچنان در شهر نیویورک ادامه دارد و این بار تصاویر پشت صحنه منتشر شده نگاهی ویژه به شخصیت کینگ پین در ریبوت دردویل داشته است.

از زمان شکل گیری فرانچایز مدافعان نتفلیکس و معرفی چارلی کاکس (Charlie Cox) در قامت وکیل نابینای مارول، محبوبیت شیطان هلزکیچن بین طرفداران فیلم و سریال بیشتر شده است. حالا این محبوبیت با معرفی ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again در کمیک کان سن دیگو سال گذشته، همچنان ادامه دارد و همه توجه‌ها را به خود جلب کرده است. هنوز مدت زیادی از آغاز فیلمبرداری سریال در شهر نیویورک نگذشته که تصاویر پشت صحنه زیادی در فضای مجازی منتشر شده است. ابتدا تصویری از مت مورداک چارلی کاکس روبروی ساختمان دادگاه عالی ایالت منهتن پخش شد، سپس تصاویری دیگر با حضور مارگاریتا لویوا (Margarita Levieva) و نیکی ام جیمز (Nikki M. James) در نقش‌های نامعلوم حسابی خبرساز شد. الان هم نوبت به ابرشرور وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) رسیده تا با ظاهر جدیدش بدرخشد.

بازگشت کینگ پین در ریبوت دردویل وقایع قسمت پایانی سریال هاکای را زیر سوال می‌برد، زیرا مایا لوپز آلاکوا کاکس (Alaqua Cox) بعد از پی بردن به این حقیقت که کینگ پین باعث کشته شدن پدرش شده، در کمال خونسردی به فیسک شلیک می‌کند اما سکانس بدون فاش کردن سرنوشت نهایی کینگ پین به پایان رسید. با این حال ممکن است توضیح ساده‌ای برای بازگشت کینگ پین وجود داشته باشد، به‌عنوان مثال شاید داستان ریبوت دردویل قبل از وقایع سریال هاکای رخ بدهد. پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم بازگشت برخی از بازیگران فرانچایز مدافعان نتفلیکس، برخی تئوری‌ها پیشنهاد می‌کنند که Daredevil: Born Again ممکن است حادثه بلیپ (پنج سالی که نیمی از موجودات زنده توسط بشکن تانوس نابود شده بودند) را دلیل غیبت شخصیت‌های کارن پیج دبورا ان وال (Deborah Ann Woll) و فاگی نلسون الدن هنسون (Elden Henson) اعلام کنند.

با این حال اگر ریبوت دردویل واقعا در زمان حال جریان داشته باشد، حقیقت زنده ماندن ویلسون فیسک از آنچه تصور می‌شد ترسناک‌تر خواهد بود. نحوه به تصویر کشیده شدن این شخصیت در هاکای منجر به مطرح شدن تئوری‌هایی مبنی بر استفاده کینگ پین از سرم ابرسرباز شد که به‌راحتی قضیه شلیک گلوله را توجیه می‌کند. اگر این تئوری‌ها صحت داشته باشند، ویلسون فیسک می‌تواند به دشمنی بسیار خطرناک‌تر برای مت مورداک تبدیل شود.

با اینکه سریال Daredevil: Born Again برای فصل دوم تمدید شده، ولی ممکن است تنها پروژه آینده دنیای سینمایی مارول نباشد که ابرشرور دینافریو می‌تواند در آن حضور پیدا کند زیرا او اخیرا در گلکسی کان رالی (Raleigh’s GalaxyCon) احتمال مبارزه کینگ پین و اسپایدرمن را مطرح کرد و گفت که در نهایت من مرد عنکبوتی را شکست خواهم داد. حالا با توجه به اینکه داستان فیلم Spider-Man 4 با وقایع سریال Daredevil: Born Again مرتبط است، احتمال حضور کینگ پین در محصول مشترک مارول و سونی خیلی دور از ذهن نیست. همچنین لازم به ذکر است که وینسنت قبل از ریبوت دردویل، در اسپین آف شش قسمتی Echo حاضر خواهد شد، سریالی که به‌راحتی می‌تواند اتفاقات رخ داده بعد از قسمت پایانی هاکای را توضیح دهد.

سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again در بهار سال ۲۰۲۴ از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا داستان سریال قبل از وقایع هاکای جریان دارد؟ کینگ پین چگونه از گلوله مایا لوپز جان سالم به در برد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.2 9 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا