تماشا کنید: از گریم استار لرد در Guardians of the Galaxy 3 رونمایی شد

انتشار اطلاعات جدید از روند تولید

کریس پرت بازیگر آمریکایی با ارسال یک ویدیو برای اکانت توییتری Team Coco از گریم استار لرد در Guardians of the Galaxy 3 رونمایی کرده است.

وقتی نخستین برنامه‌ریزی‌های فاز چهارم Marvel Cinematic Universe انجام گرفت، سومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان قرار بود در سال ۲۰۲۰ میلادی روی پرده نقره‌ای بیاید اما در ادامه شرایط به گونه‌ای پیش رفت که والت دیزنی مجبور به تاخیر در اکران شد. دلیل این تاخیر را باید در حاشیه‌ای جستجو کرد که در سال ۲۰۱۸ میلادی پیرامون جیمز گان (James Gunn) به وجود آمد. او سال‌ها پیش جوک‌هایی را با محوریت موضوعات مختلف در توییتر خود منتشر کرده بود؛ جوک‌هایی که پس از قرار گرفتن در مرکز توجه‌ها، انتقادهای فراوانی را روانه فیلمساز آمریکایی کردند. والت دیزنی در جولای ۲۰۱۸ به همکاری خود با گان پایان داد و پس از پایان یافتن اعتراضات، او را دوباره استخدام کرد.

والت دیزنی روز گذشته برنامه‌ریزی‌های Marvel Cinematic Universe را تغییر داد. در نتیجه این تغییرات، تمامی فیلم‌های ابرقهرمانی که برای اکران در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شدند، با تاخیری چند ماهه مواجه شده‌اند. حتی دو فیلم سینمایی به صورت کامل از لیست اکران حذف شده و در حال حاضر هیچ گونه تاریخی ندارند. در این میان، تنها Guardians of the Galaxy 3 بدون تغییر ماند تا طرفدارانش مجبور نباشند مدت زمان بیشتری را برای تماشای آخرین ماجراجویی شخصیت‌های مورد علاقه‌شان منتظر بمانند. در صورتی که نمی‎‌دانید، این اثر حکم یک پایان‌بندی را برای سری فیلم‌های محافظان کهکشان دارد.

کریس پرت (Chris Pratt) اخیرا ویدیویی را برای اکانت توییتری Team Coco فرستاد و در آن گریم استار لرد در Guardians of the Galaxy 3 رونمایی کرده است. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و بازیگر آمریکایی در همان ثانیه‌های آغازین تایید می‌کند سر صحنه فیلمبرداری سومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان قرار دارد. او سپس خط ریش چکمه‌ای خود را به نمایش می‌گذارد که یکی از ویژگی‌های شاخص استار لرد به شمار می‌رود. پرت در ادامه ویدیو تاکید دارد رونمایی از گریمش تنها دلیلی نبوده که این ویدیو را ضبط کرده و قصد داشته راجع به قسمت جدید پادکست Parks and Recollection صحبت کند که بخشی از آن صحبت‌های او را در خود جای داده است. در ادامه می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید:

مارول و والت دیزنی سیاست‌های سختگیرانه خود را در قبال Guardians of the Galaxy 3 اجرا کرده و اجازه نداده‌اند اطلاعات چندانی از داستانش به بیرون نشر پیدا کند. در حال حاضر می‌دانیم فیلمنامه این قسمت اطلاعات بیشتری را از سرگذشت راکون در اختیارمان گذاشته و چگونه به وجود آمدن زخم‌های روی بدنش را فاش می‌کند. به این مورد باید مرگ یکی از شخصیت‌های اصلی را اضافه کرد. طبیعتا، گمانه‌زنی‌های متعددی پیرامون این موضوع به وجود آمده و برخی معتقد هستند راکون در این فیلم به انتهای مسیر خود می‌رسد. گروهی دیگر هم اطمینان دارند سرنوشتی شوم در انتظار استار لرد است؛ شخصیتی که از یک سارق بی سر و پا به ابرقهرمانی عاشق تبدیل شده است.

حالا که سومین فیلم محافظان کهکشان وارد فاز فیلمبرداری شده، می‌توان امیدوار بود طی هفته‌ها یا ماه‌های آینده تصاویری از پشت صحنه به بیرون درز پیدا کرده و به واسطه آن‌ها اطلاعات بیشتری از داستان فاش شود؛ مانند اتفاقی که برای Avengers: Endgame رخ داد و طرفداران به واسطه تصاویر پشت صحنه از قبل می‌دانستند داستان شامل سفر به گذشته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا