اولین تصاویر منتشر شده از مت مورداک در ریبوت سریال Daredevil

بازگشت Daredevil

ریبوت سریال Daredevil

عوامل تولید ریبوت سریال Daredevil که توسط استودیو Disney+ و زیرنظر استودیو مارول با نام Daredevil: Born Again ساخته می‌شود، در نیویورک دیده شده و تصاویر تازه منتشر شده اولین نگاه از مت مورداک را با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox) به طرفداران ارائه می‌دهد.
ساخت این سریال تنها یک هفته است که در نیویورک شروع شده ولی طرفداران به شدت دنبال جزئیاتی برای تایید یا رد حدس‌های خود برای این سریال می‌باشند. به نظر می‌رسد یکی از اولین مکان‌های فیلمبرداری در یک دادگاه باشد که نه تنها با شغل مت مورداک همخوانی دارد، بلکه همچنین به شایعه تمرکز بیشتر بر زندگی شخصی این کاراکتر دامن می‌زند.
علاوه بر این، مارگاریتا لیویوا (Margarita Levieva) هم جدیدا در محل فیلمبرداری پروژه‌های دیزنی+ دیده شده است. شایعه شده که این بازیگر نیز به احتمال زیاد هم در ریبوت سریال Daredevil بازی خواهد کرد.

به لطف یکی از کابران توییتر @setfiendr37965، طرفداران اکنون اولین نگاه خود را به فیلمبرداری چارلی کاکس در محل فیلم Daredevil: Born Again دارند. در حالی که نمی توان گفت که در صحنه چه اتفاقی می افتد، کاکس به وضوح لباس مت مورداک را بر تن دارد:

ریبوت سریال Daredevil

این صحنه فیلمبرداری همچنین درست در مقابل ساختمان دادگاه عالی ایالت نیویورک در منهتن است، جایی که یک وکیل ممکن است اغلب وقت خود را در آنجا بگذراند.

ریبوت سریال Daredevil

طرفداران با خود کاکس در حالی که در حال استراحت از فیلمبرداری بود عکس گرفتند:

ریبوت سریال Daredevil

چه افراد دیگری نیز شاید در Daredevil: Born Again دیده شوند؟
نتیجه گیری در حالی که تولید اولین قدم‌های خود را برداشته بسیار سخت‌تر خواهد بود، بسیاری از طرفداران احتمالاً خوشحال خواهند شد که همه قطعات را بعد از مدتی در جای خود قرار دهند. سوال واقعی این است که چه زمانی ممکن است چارلی کاکس در لباس ابرقهرمانی خود دیده شود؟ با اینکه تمامی توجه‌ها به تولید در نیویورک جلب شده، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد همکاری Punisher با بازی جان برنثال (Jon Bernthal) یا Echo با بازی آلاکوا کاکس (Alaqua) باشیم.
همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه شاید White Tiger، نقشی کلیدی در Born Again ایفا خواهد کرد. اگر درست باشد، این احتمال وجود دارد که مخاطب اولین نگاه خود را به این شخصیت از طریق عکس‌های مجموعه‌ای مانند عکس‌های بالا ببیند.

Daredevil: Born Again قرار است برای اولین بار در شبکه دیزنی+ در بهار سال ۲۰۲۴ پخش شود.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا