1%
  • 0/10

اولین تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا منتشر شد

تاریخ دقیق پخش هنوز مشخص نیست

اولین تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا منتشر شد ۰ ۰۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس اخیراً نخستین تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته است.

سریال WandaVision اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش شد و تلاش اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) برای رسیدن به خواسته‌اش، یعنی تشکیل خانواده را به تصویر می‌کشد. مخاطب در حین تماشای اثر با شخصیت‌های جدید و قدیمی متعددی مواجه می‌شود که یکی از چهره‌های جدید همسایه‌ای مزاحم است. در ادامه مشخص می‌شود او یک جادوگر بسیار قدرتمند بوده و می‌خواهد بواسطه اسکارلت ویچ نحوه تسلط بر جادوی آشوب را یاد بگیرد.

مارول تا به این لحظه حرفی از فصل دوم وانداویژن به میان نیاورده اما یک سریال اختصاصی با محوریت همسایه مزاحم یا همان آگاتا هارکنس ساخته شده است. این اثر فعلاً Agatha: Darkhold Diaries نام داشته و تلاش‌های آگاتا برای فرار از طلسمی که در آن گرفته شده را به تصویر می‌کشد. در ضمن، آبری پلازا (Aubrey Plaza) در این سریال حضور داشته و نقش جادوگری بنام ریو ویدال را ایفا می‌کند. طبق گزارش‌های غیررسمی، شخصیت مزبور بسیار قدرتمند بوده و نقش پررنگی در سریال دارد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس که ScarletWichUpd نام دارد، نخستین تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا را به اشتراک گذاشته است. این تصویر برگرفته از ویدیویی است که همراه با نسخه بلوری و فیزیکی سریال WandaVision چندی پیش منتشر شد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویر آبری پلازا در سریال آگاتا

با نگاه به تصویر منتشر شده، اولین چیزی که توجه را به جلب می‌کند کاترین هان (Kathryn Hahn) است که نقش آگاتا هارکنس را بر عهده دارد. در سمت راست تصویر هم می‌توان آبری پلازا را مشاهده کرد که لباسی تماماً مشکی رنگ به تن دارد. در ضمن، با توجه به دکور بنظر می‌رسد اولین ملاقاتمان با ریو ویدال در وست ویو رخ خواهد داد.

سریال آگاتا در تاریخ نامشخصی از پاییز سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments