آیا ظاهر شخصیت موداک در MCU متفاوت خواهد بود؟

ظاهری کاملا جدید نسبت به کمیک‌ها

آیا ظاهر شخصیت موداک در MCU متفاوت خواهد بود؟ پارسا خلیلی ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ مارول
ظاهر شخصیت موداک

 

فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania با اکران در سال ۲۰۲۳ آغازگر فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. این دنباله موردانتظار نه تنها ما را با نسخه اصلی کنگ فاتح آشنا می‌کند، بلکه ظاهر شخصیت موداک را کاملا تغییر می‌دهد.

مارول در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲ تیزری رسمی از قسمت سوم مرد مورچه‌ای را به‌صورت اختصاصی برای حاضرین سالن H منتشر کرد و اولین نگاه به شخصیت موداک در دنیای سینمایی مارول را به نمایش گذاشت. پس از پخش تیزر نیز، کارگردان و بازیگران فیلم از جمله پیتون رید (Peyton Reed)، پل راد (Paul Rudd)، اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) و کاترین نیوتن (Kathryn Newton) روی صحنه رفته تا به سوالات طرفداران در رابطه با فیلم پاسخ دهند.

موداک شکل جهش یافته جورج تارتلتون، تکنسینی است که برای شرکت اسلحه سازی AIM (Advanced Idea Mechanics) کار می‌کند. جدای از نسخه انیمیشنی موداک با صدا پیشگی پاتون آزوالت (Patton Oswalt) در نقش اصلی و نسخه دیگری که در سریال Agents of S.H.I.E.L.D دیدیم، این اولین باری است که شخصیت موداک با ظاهری متفاوت پا به دنیای سینمایی مارول می‌گذارد. هنوز مشخص نیست چه کسی صدا پیشه شخصیت موداک را در فیلم Ant-Man 3 خواهد بود، اما شایعات اخیر به جیم کری (Jim Carrey) اشاره داشت که بازنشستگی ظاهری او، آن را به کلی تکذیب کرد.

طبق سکانس کوتاهی که در این تیزر مرموز منتشر شد، چهره موداک در این فیلم کاملا رباتیک خواهد بود. بر اساس توصیف مخاطبان استودیو مارول به طراحی اصلی شخصیت وفادار بوده اما در عوض چهره‌‌اش را کاملا متفاوت طراحی کرده، طوری که موداک در MCU با صورت رباتیک طلایی و چشمان قرمز مکانیکی ظاهر خواهد شد.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از نقش موداک در داستان فیلم و ستاره‌ای که قراره در قامت این شخصیت ظاهر شود در دست نیست. از طرفی بسیاری از طرفداران نگرانند که حضور موداک به‌عنوان ابرشرور به نقش پررنگ کنگ فاتح آسیب بزند. داشتن چندین ابرشرور می‌توانند چشم‌اندازی دشوار برای فیلم‌های ابرقهرمانی باشد و قسمت سوم مرد عنکبوتی سم ریمی (Sam Raimi) نمونه بارز این موضوع است. دو شخصیت شرور کلاسیک و محبوب کمیک‌ها در Ant-Man 3 می‌تواند ایده خوبی باشد، اما از طرفی هم ممکن است تعادل فیلم را بهم زده و آن را از خط داستانی مولتی ورسی فاز پنجم MCU منحرف کند. شاید هم تیم توسعه و استودیو مارول با استراتژی و برنامه خاصی مشغول توسعه این عنوان هستند تا از وقوع این گونه مشکلات جلوگیری کنند.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania با اکران در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن سال ۱۴۰۱)، فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز خواهد کرد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای فیلم Ant-Man 3 هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا