#مهسا_امینی

اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی Baldur’s Gate 3 به زودی منتشر می‌شود

آخر این ماه اخبار خوبی برای طرفداران این بازی منتشر خواهد شد

گیم‌پلی بازی Baldur's Gate 3

لاریان استودیوز که وظیفه‌ی تولید و توسعه‌ی بازی Baldur’s Gate 3 را دارد، اعلام کرد که در جریان مراسم PAX East، اولین ویدیو از گیم‌پلی این عنوان را منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان به سبک نقش‌آفرینی با نام بازی Baldur’s Gate 3 آشنا هستند. این عنوان در سال ۱۹۹۸ با همکاری دو شرکت BioWare و Black Isle Studios عرضه شد و توانست نظر طرفداران سبک نقش‌آفرینی و منتقدین را جلب کند. حال قسمت سوم این مجموعه توسط استودیوی لاریان در حال توسعه است. این بازی اولین بار در E3 سال ۲۰۱۹ میلادی در کنفرانس PC Gaming Show معرفی و تریلر سینماتیک بسیار عجیب و جذابی از بازی رونمایی شد.

اواخیر ماه پیش بود که شرکت لاریان استودیوز اعلام کرد که در ماه فوریه اخباری مهم و جذاب از این بازی منتشر می‌شود. بسیاری بر این باور بودند که این استودیو می‌خواهد اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی Baldur’s Gate 3 منتشر کند. حال حرف‌ها و باور‌ها درست بوده و لاریان استودیوز قصد دارد در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه ۲۰۲۰) در جریان رویداد PAX East برای اولین بار از گیم‌پلی این عنوان رونمایی کند.

این رونمایی به همراه یکی کارگردانان بازی یعنی Swen Vincke انجام می‌شود که قرار است خود او در یک پخش زنده این اثر را بازی و در مورد مکانیک‌ها، ویژگی‌ها و داستان آن صحبت کند.

لازم به ذکر است احتمال دارد از تاریخ انتشار این اثر طی رویداد PAX رونمایی شود؛ زیرا چندی پیش در فروم استادیا، تیم اجرایی این پلتفرم پستی تبلیغاتی گذاشته شد و در آنجا تایید کردند که بازی مورد انتظار Baldur’s Gate 3 امسال منتشر می‌شود. این در حالی است که لاریان استودیوز این موضوع را تکذیب نکرد و تنها با جلمه‌ی «این تنها یک اشتباه بود» حرف خود را پایان داد.

در نتیجه، علاقه‌مندان باید تا تاریخ ذکر شده صبر کنند تا اطلاعات تکمیلی از این بازی منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا