#مهسا_امینی

منتظر اخبار جدید از بازی Baldur’s Gate 3 در ماه فوریه باشید

احتمال انتشار ویدیویی تازه در خصوص بازی وجود دارد

اخبار جدید بازی Baldur's Gate 3

با توجه به اطلاعات تازه منتشر شده‌ی لاریان استودیوز، ماه دیگر اخبار جدید از بازی مورد انتظار Baldur’s Gate 3 منتشر می‌شود.

طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی شدیدا با نام Baldur’s Gate آشنایی دارند. این بازی اولین بار در سال ۱۹۹۸ با همکاری دو شرکت BioWare و Black Isle Studios خلق شد و در همان زمان توانست نظرات منتقدان و علاقه‌مندان به سبک نقش‌آفرینی را به خود جلب کند. بعد از موفقیت‌های قسمت اول، سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه‌ی دوم این مجموعه را بسازند که با نام Baldur’s Gate II: Shadows of Amn در سال ۲۰۰۰ منتشر شد.

حال با گذشت نزدیک به ۲۰ سال، شرکت لاریان استودیوز به تنهایی وظیفه‌ی توسعه‌ی قسمت سوم این سری را برعهده گرفته است. Baldur’s Gate 3 اولین بار با نمایش تریلری در رویداد E3 سال ۲۰۱۹ معرفی شد و از همان زمان علاقه‌مندان به سبک RPG شدیدا منتظر این بازی هستند. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این عنوان در دست نیست، ولی با توجه به تیزر تازه منتشر شده‌ی لاریان استودیوز، ماه دیگر باید منتظر انتشار اخبار جدید از بازی Baldur’s Gate 3 باشیم.

تیزر کوتاه ۳۰ ثانیه‌ای با عنوان «چیزی در حال شروع» در توییتر این شرکت بازیسازی منتشر شد؛ محتوای داخل تیزر اطلاعاتی در خصوص بازی نمی‌دهد و بیشتر روی پشت صحنه‌ی مراحل توسعه تمرکز دارد. در این صحنه‌های کوتاه شاهد موشن کپچر، روند ساخت موسیقی و عکاسی از طبیعت به عنوان منبع الهام برای محیط‌های بازی هستیم. در پایان تیزر هم تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ (۲ فوریه ۲۰۲۰) به نمایش گذاشته می‌شود.

بسیاری بر این باوراند که در این تاریخ لاریان استودیوز تصمیم دارد که اطلاعات و ویدوهایی از فضای داخل بازی و یا گیم‌پلی این اثر مورد انتظار رونمایی کند، ولی تا تاریخ ۱۳ بهمن تمام این گفته‌ها فقط در حد یک حدس و گمان باقی می‌ماند.

بازی Baldur’s Gate 3 در تاریخ نامعلومی برای ویندوز و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا