#مهسا_امینی

گوگل استادیا تایید کرد که بازی Baldur’s Gate 3 امسال عرضه خواهد شد

لاریان استودیوز: اشتباهی به وجود آمده است

گوگل استادیا Baldur's Gate 3

به‌تازگی در فروم پلتفرم گوگل استادیا پستی از طرف تیم استادیا قرار گرفته است که تایید می‌کند بازی Baldur’s Gate 3 امسال عرضه خواهد شد.

Baldur’s Gate نام آشنایی بین طرفداران سبک نقش‌آفرینی است. اولین قسمت از این سری در سال ۱۹۹۸ با همکاری دو شرکت BioWare و Black Isle Studios خلق شد و در همان زمان توانست نظرات منتقدان و علاقه‌مندان سبک نقش‌آفرینی را جلب کند. با موفقیت‌های این بازی، سازندگان آن تصمیم به ساخت قسمت دوم گرفتند که نتیجه‌اش، عنوان Baldur’s Gate II: Shadows of Amn در سال ۲۰۰۰ میلادی بود.

در کنفرانس PC Gaming Show در E3 2019 بود که قسمت سوم Baldur’s Gate به طور رسمی رونمایی شد. اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست. حتی سازندگان آن یعنی استودیوی لاریان هم هیچ اطلاعات جالب و مهمی از این بازی منتشر نکرده‌ است.

حال تیم  گوگل استادیا در فروم رسمی پلتفرم خود پست تبلیغاتی جدیدی قرار داده است که در آن از تاریخ بازی Baldur’s Gate 3 رونمایی می‌کند. در فروم نوشته شده:

شما در حال حاضر به دنبال بازی‌هایی نظیر DOOM Eternal، Get Packed، Orcs Must Die! 3، Baldur’s Gate 3 و عناوین بسیار دیگری هستید که امسال برای استادیا منتشر می‌شوند.

همان طور که مشاهده می‌کنید، طبق نوشته‌ی تیم استادیا بازی Baldur’s Gate 3 مثل عناوین ذکر شده، امسال عرضه خواهد شد. از طرف دیگری بسیاری در تلاش برای برقراری ارتباط با لاریان بودند که درست یا غلط بودن این خبر را تایید کنند. اما جوابی که لاریان به آن‌ها داد جالب بود. آن‌ها در این باره گفتند:

ما هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی بازی اعلام نکردیم و این اتفاق نتیجه‌ی یک ایمیل اشتباه بود.

در واقع استودیوی لاریان تاریخ اعلام شده توسط تیم استادیا را تکذیب نکرد و تنها گفت که وقوع این اتفاق یک خطاست. به همین دلیل، بسیاری بر این باورند که بازی Baldur’s Gate 3 امسال عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا