اکسپنشن جدید Final Fantasy XIV با نام Endwalker معرفی شد

این اکسپنشن در چه تاریخی عرضه می‌شود؟

اکسپنشن جدید Final Fantasy XIV با نام Endwalker معرفی شد نریمان هروی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

طی رویداد Final Fantasy Fan Fest 2021 جدیدترین اکسپنشن بازی Final Fantasy XIV به نام Endwalker معرفی شد و همچنین دو تاریخ انتشار متفاوت برای آن، ذکر شد.

Final Fantasy XIV: Endwalker اکسپنشن جدید بازی MMORPG شرکت اسکوئر انیکس، روز ۲۳ نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان) عرضه خواهد شد. کسانی که این اکسپنشن را خریداری نمایند، ۴ روز زودتر از تاریخ عرضه‌ی رسمی، یعنی روز ۱۹ نوامبر (۲۰ آبان) می‌توانند به این اکسپنشن دسترسی داشته باشند. آقای Naoki Yoshida کارگردان و تهیه‌کننده‌ی این بازی، اکسپنشن جدید Final Fantasy XIV را در جریان Final Fantasy Fan Fest 2021 معرفی کرد و همچنین اطلاعاتی را در مورد آن، بیان کرد.

 

۴ نسخه‌‌ی متفاوت از FFXIV: Endwalker با نام‌های Collector’s Edition ،Collector’s Box ،Digital Collector’s Edition و Standard Edition برای خریداران در دسترس قرار خواهد گرفت. البته نسخه‌ی فیزیکی برای این اکسپنشن منتشر نخواهد شد و تمامی ادیشن‌های یاد شده، دیجیتالی خواهند بود و با پیش‌خرید کردن هرکدام از آنان، شما از روز ۱۹ نوامبر به شکل Early Access می‌توانید از Final Fantasy XIV: Endwalker لذت ببرید.

جزئیات دیگری نیز در Fan Fest 2021 نیز، مثل اضافه شدن یک کارکتر جدید به نام Reaper، چندین منطقه‌ی جدید مثل Thavnair و Old Sharlayan، چندین Dungeon و Mount جدید و البته سری بعدی Raid الاینس با نام Myths of the Realm نیز در اکسپنشن جدید Final Fantasy XIV تائید شدند. همچنین شما می‌توانید اطلاعاتی در مورد داستان FFXIV Endwalker را، در تریلر بالای صفحه ببینید.

نظر شما در مورد این اکسپنشن چیست؟ آیا شما هم از بازیکنان بازی Final Fantasy XIV هستید و از آن لذت می‌برید؟ بحث MMORPG شد، بازی MMORPG منتخب و محبوب شما کدام بازی است؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا