#مهسا_امینی

شخصیت Red XIII در بازی Final Fantasy VII Remake قابل کنترل نخواهد بود

Square Enix توضیح می‌دهد

شخصیت Red XIII در بازی Final Fantasy VII Remake قابل کنترل نخواهد بود نیکان صبوری ۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
شخصیت Red XIII

Square Enix تایید کرد که بازیکنان در بازی Final Fantasy VII Remake نمی‌توانند، شخصیت Red XIII را کنترل کنند.

دنیای Final Fantasy پر شده از شخصیت‌های عجیب و جذابی که کنترل آن‌ها شدیدا طرفداران این سری را هیجان زده می‌کند. از شخصیت کلاود استرایف، با آن شمشیر بزرگش گرفته تا شخصیت بسیار زیبا و سریع لایتنینگ که طرفداران خاص خودش را دارد. تاکنون در تریلر‌های منتشر شده از قسمت هفتم ما دیدیم که بازیکن می‌تواند در یک درگیری، شخصیت‌های متفاوتی را کنترل کند. از این شخصیت‌ها تاکنون Tifa Lockhart، Barret Wallace و Aerith Gainsborough را تایید شده‌اند.

حال Square Enix در خبر ناراحت کننده‌ای بیان کرد که شخصیت Red XIII قابل کنترل نخواهد بود. Red XIII نام یک موجود از نژاد گربه‌سانان بوده که توانایی صحبت کردن با انسان‌ها را دارد. در بازی Final Fantasy VII، بعد از اینکه کلاود، او را از ساختمان Shinra نجات داد، به تیم چند نفره‌ی کلاود، تیفا و آیریس و والاس پیوست.

Square Enix در مورد نبود، قابلیت کنترل این شخصیت جذاب گفت:

ما احساس کردیم، زمان ورود شخصیت Red XIII به بازی بسیار دیر است. بنابراین ما فکر می‌کنیم که اگر بخواهیم او را در قالب یک شخصیت قابل بازی ببینیم تا بازیکن بتواند از آن لذت ببرد، زمان کافی را نخواهد داشت. پس تصمیم گرفتیم که Red XIII را یک شخصیت مهمان در نظر بگیریم. بنابراین شما، آخرین بخش داستانی را با حضور او ادامه می‌دهید.

لازم است که بگویم، تمام حرکات Red XIII در این بازی مشابه‌‌ نسخه‌ی اورجینال آن بوده و این بهترین روش برای معرفی این شخصیت است.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 هم اکنون می‌توانند دموی قابل بازی را از فروشگاه پلی‌استیشن دریافت کنند.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا