شورانرهای Fear the Walking Dead به بازگشت Madison و فصل آخر سریال اشاره می‌کنند

Fear the Walking Dead تا کی ادامه دارد؟

Fear The Walking Dead

شورانرهای مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Fear the Walking Dead مصاحبه‌ی جالبی با سایت کمیک‌ بوک داشته‌اند.

یکشنبه شب نیمه‌ی اول فصل ششم سریال Fear the Walking Dead به پایان رسید. اندرو چمبلیس (Andrew Chambliss) به همراه ایان گلدبرگ (Ian Goldberg) قرار است به عنوان شورانر به‌جای دیو اریکسون (Dave Erickson) در این عنوان هیجان‌انگیز حضور داشته باشند. دیو اریکسون به عنوان شورانر در پروژه‌ی فصل پیشین Fear the Walking Dead حضور داشته و نتیجه‌ی کار او تحسین ‌برانگیز بوده است.

به تازگی اندرو چمبلیس در مصاحبه‌ای که با سایت کمیک‌ بوک داشته، توضیحاتی را درمورد فصل جدید مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Fear the Walking Dead ارائه کرده است. او در این مصاحبه می‌گوید سبک داستان سریال به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ماجرا به صورت فشرده و متمرکز اتفاق بیافتند و قرار است تغییراتی در شخصیت‌ها ایجاد شود. از زمان شروع سریال Fear the Walking Dead شخصیت‌های بسیاری در آن حاضر بوده‌اند که رفته رفته از روند ماجرا حذف شدند. بعد از گذشت دو سال، شخصیت‌های باقی مانده تثبیت‌ شده‌اند و روابط آن‌ها شکل گرفته است. جالب است بدانید به گفته‌ی اندرو چمبلیس، توسعه‌دهندگان هنوز درمورد تاریخ پایان این عنوان جذاب صحبتی نکرده‌اند. در واقع، آن‌ها قصد دارند تا زمانی که AMC اجازه‌ی پخش سریال را می‌دهد، آن را ادامه بدهند.

عده‌ی زیادی از بینندگان علاقه‌مند هستند تا شخصیت Madison Clark به Fear the Walking Dead برگردد. او در قسمت‌های قبلی سریال از بین رفت اما جسد او هیچ‌گاه نشان داده نشد. این درحالی است که حدس و گمان‌هایی درمورد بازگشت او به این عنوان شنیده می‌شود و اخیرا هم نظرسنجی‌ای در این مورد در سایت ردیت برگزار شده است. البته، هنوز سازندگان به صورت رسمی بازگشت Madison Clark را تایید نکرده‌اند. از طرفی دیگر، شبکه‌ی AMC نسبت به علاقه‌ی مردم به بازگشت این شخصیت به سریال کاملا آگاه است و بعید نیست او را به Fear the Walking Dead بازگردانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا