#مهسا_امینی

عکس‌های جدید Fear the Walking Dead از ویلن ترسناک آن خبر می‌دهد

با آلیسیا و چارلی همراه خواهیم بود

Fear the Walking Dead

سازندگان مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Fear the Walking Dead عکس‌های جدیدی از این عنوان هیجان‌انگیز منتشر کرده‌اند.

اسپین‌‌آف مجموعه‌ی واکینگ دِد ادامه دارد و فصل ششم آن از شبکه‌ی AMC پخش می‌شود. به همین مناسبت، تصاویر جدیدی از قسمت‌های پیش‌رو منتشر شده که هیجان طرفداران را برای دیدن این مجموعه‌ی تلویزیونی دو چندان کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، ادامه‌ی این سریال روز یکشنبه ۲۲ نوامبر (مصادف با ۲ آذر ماه) برای تماشا آماده خواهد بود و هواداران می‌توانند از دیدن آن لذت ببرند.

در فصل میانی Fear the Walking Dead اتفاقات مهمی به وقوع می‌پیوندد. در قسمت Damage From the Inside، شخصیت‌های آلیسیا و چارلی فعالیت‌های ویكتور استرند را مورد تحقیق قرار می‌دهند. در این اپیزود قرار است آلیسیا و چارلی به برخی حقایق پی ببرند و احتمالا در این مسیر با خطراتی روبه‌رو خواهند شد.

تا چند روز دیگر قسمت جدید اولین اسپین‌‌آف مجموعه‌ی واکینگ دِد یعنی Fear the Walking Dead منتشر می‌شود. توسعه‌دهندگان این عنوان جذاب، عکس‌های جدیدی منتشر کرده‌اند که در آن‌ها می‌توانیم کاراکترهای مختلف سریال را ببینیم. همچنین در تعدادی از این تصاویر، دشمنانی دیده‌ می‌شوند که احتمالا قرار است برای شخصیت‌های Fear the Walking Dead چالش‌هایی را ایجاد کنند.

از بازیگران حاضر در اولین اسپین‌آف واکینگ دد می‌توان آلیسیا دبنم-کری (Alycia Debnam-Carey)، لنی جیمز (Lennie James)، آستین آملیو (Austin Amelio) و کولمن دومینگو (Colman Domingo) را نام برد. همچنین، شورانر اسپین‌‌آف این سریال، Andrew Chambliss است. این سریال پرطرفدار یکشنبه ۲۲ نوامبر (مصادف با ۲ آذر ماه) ادامه پیدا می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند از شبکه‌ی AMC آن را تماشا کنند.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا