1%
  • 0/10

تاریخ اکران جدید Fantastic Beasts 3 مشخص شد

انتظاری که یک سال بیشتر به طول می‌انجامد

تاریخ اکران جدید Fantastic Beasts 3 مشخص شد ۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ اکران جدید Fantastic Beasts 3

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی، تاریخ اکران جدید Fantastic Beasts 3 را اعلام کرد. این فیلم هشت ماه دیرتر روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد.

با موفقیت‌های تجاری Harry Potter، استودیوی برادران وارنر تصمیم گرفت بار دیگر با جی. کی. رولینگ (J.K. Rowling) وارد همکاری شده و آثار جدیدی را با محوریت دنیای جادوگری تولید کند. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، Fantastic Beasts and Where to Find Them بود که سال ۲۰۱۶ میلادی به سینماها آمد و ضمن دریافت بازخوردهای مثبت، بیش از ۸۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا دنباله‌هایش که تعدادشان به رقم چهار می‌رسد، چراغ سبز تولید را دریافت کنند. قسمت دوم در سال ۲۰۱۸ و تحت عنوان Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald به سینماها آمد و حالا هم قسمت سوم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

تیم تولید قصد داشت Fantastic Beasts 3 را از اواسط مارس سال جاری میلادی جلوی دوربین ببرد اما تبدیل شدن شیوع کرونا به یک بحران جهانی، استودیوی برادران وارنر را به صدور دستور تعطیلی مجبور کرد. با بهبود شرایط و کاهش میزان ابتلا به کووید-۱۹ در کشورهای مختلف، اجازه‌ی از سرگیری فیلمبرداری صادر شد تا دست‌اندرکاران و تیم بازیگری به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی سر صحنه بازگردند. در شرایطی که همه چیز مطابق برنامه‌ریزی پیش می‌رفت، جانی دپ (Johnny Depp) در دادگاه عالی بریتانیا به خشونت علیه همسر سابقش محکوم شد. اگرچه حکم را نپذیرفته و قصد اعتراض دارد اما وارنر ترجیح داد او را از نقش گلرت گریندل‌والد کنار بگذارد.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی، تاریخ اکران جدید Fantastic Beasts 3 را اعلام کرد. این فیلم قرار بود در نوامبر سال آینده‌ی میلادی اکران شود اما پس از کناره‌گیری جانی دپ از تیم بازیگری، استودیوی برادران وارنر مجبور شد آمدن فیلم به سینماها را به تعویق بیاندازد تا تیم تولید از لحاظ زمانی با مشکل مواجه نشود. به هر حال این استودیو اکنون باید بازیگر تازه‌ای را برای آنتاگونیست بیابد. طبق ادعای نویسنده، تاریخ اکران جدید مشخص شده و دنباله‌ی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald از ۲۴ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۵ جولای سال ۲۰۲۲) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. در ضمن، طبق  گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده‌اند خروج دپ از تیم بازیگری چالش بزرگی را به وجود نیاورده است.

اگر شرایط مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش رفته و روند ساخت با مشکل خاصی مواجه نشود، Fantastic Beasts 3 اولین فیلم از مجموعه‌ی جانوران شگفت‌انگیز نام می‌گیرد که در فصل تابستان اکران می‌شود. قسمت‌های قبلی همگی در فصل پاییز به سینماها آمده بودند. تابستان، بازه‌ی زمانی مهمی بوده و استودیوها معمولا آثاری که امید زیادی به فروششان وجود دارد را در این فصل روی پرده‌ی نقره‌ای می‌برند. اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی برادران وارنر امیدوار است سومین قسمت جانوران شگفت‌انگیز شرایط را تغییر داده و برخلاف Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald، در باکس آفیس جهانی با مشکلی روبرو نشود. این اثر در مقایسه با قسمت اول سوددهی کمتری داشت.

پنجگانه‌ی جانوران شگفت‌انگیز به تقابل دو گروه از جادوگران می‌پردازد که هر کدام اهداف و آرمان‌های متفاوتی دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments