مکان‌های جدیدی به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

آخرالزمان در Watoga

Wastelanders

به تازگی شرکت بتسدا اطلاعات جدیدی از بسته توسعه‌دهنده‌ی Wastelanders منتشر کرده است که این بسته حاوی مناطق جدیدی در بازی Fallout 76 خواهد بود.

به Watoga، شهری برای آیندگان، خوش آمدید. با عرض پوزش، تمامی مناطق به‌دلیل بمب اتمی‌ که در آن‌ها منفجر شده غیر قابل سکونت هستند و تنها جایی که می‌توانید به زندگی ادامه دهید، گاراژهای شهر Watoga است که احتمالا غارتگران آن‌ها را پیدا کرده‌اند. موفق باشید!

این‌ها اطلاعاتی است که بتسدا برای بسته توسعه‌دهنده‌ی Wastelanders، که قرار بود در 2019 به Fallout 76 اضافه شود اما به تعویق افتاد، منتشر کرده است. پس از انتشار نه چندان موفق Fallout 76 و ضعف‌هایی که در این بازی وجود داشت، بتسدا از این اثر قطع امید نکرد و همواره برای بهبود آن در تلاش است. در Wastelanders قرار است برای اولین بار انسان‌های NPC در بازی حضور داشته باشند و مکانی که در آن مستقر خواهند بود، Watoga است.

Watoga، شهر آیندگان، مکانی شلوغ و قابل گشت و گذار است که خیابان‌هایش از ماشین‌های پارک‌شده در مکان‌های توقف ممنوع پر شده و از ترافیک و تصادف خبری نیست. این شهر روی تعداد زیادی از گاراژهای‌ اتوماتیک بنا شده که به شهروندان اجازه می‌دهد تا هر زمان که خواستند، خودروهای خود را در جای امنی رها کنند و زمانی که دوباره احتیاج داشتند، از آن‌ها استفاده کنند.

با توضیحاتی که بتسدا درمورد بسته توسعه‌دهنده‌ی Wastelanders داده است، بنظر می‌رسد گشت و گذار در Watoga تجربه جالبی خواهد بود. تعداد زیادی از گیمرهایی که طرفدار سبک نقش آفرینی، جهان باز و آخرالزمانی هستند، پس از تجربه دلنشین Fallout 4، انتظار یک اثر قوی‌تر را از بتسدا داشتند اما Fallout 76 نتوانست توقع طرفدارانش را برآورده کند. هنوز تاریخ دقیقی برای زمان انتشار این بسته توسعه دهنده اعلام نشده است اما امیدوار هستیم Wastelanders بتواند اخرین نسخه از مجموعه Fallout را برای طرفداران این دنیای آخرالزمانی، نجات دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا