#مهسا_امینی

ویژگی‌های جدید فصل ۳ بازی Fall Guys مشخص شد

فال گایز همچنان گسترش می‌یابد!

ویژگی‌های جدید فصل ۳ بازی Fall Guys

اطلاعات بیشتری از فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout توسط استودیوی توسعه دهنده این عنوان، Mediatonic، ارائه شده است؛ جزئیاتی مربوط به سطوح جدید و اشاراتی در مورد ویژگی‌های تازه‌ای که در این فصل به بازی اضافه می‌شوند.

به لطف تیزر جدید فصل سوم فال گایز، که در اواخر ماه جاری آغاز می‌شود، اطلاعات بیشتری درباره آنچه از این فصل انتظار داریم، در دسترس است. طراح سطح J.J. Juson در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN، اطلاعات بیشتری در مورد سطح جدید این فصل، که الهام گرفته از جشن‌های زمستانی است، در اختیار مخاطبان قرار داده است. ظاهرا یکی از سطوح جدید بازی، با نام Tundra Run، به لطف موانع جدید، “هرج و مرج زیادی” را به بازیکنان عرضه خواهد کرد. Juson قول داده است که موارد جدیدی که در این فصل اضافه می‌شوند، جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های بازی باشند.

در فصل سوم این بتل رویال منحصر به فرد، ۷ سطح جدید، بیش از ۳۰ اسکین جدید و بسیاری موارد غافلگیرکننده دیگر به مناسبت تعطیلات زمستانه، که هنوز مشخص نشده‌اند، به بازی اضافه خواهند شد. حتی گفته شده که استودیوی Mediatonic، به‌روزرسانی‌های بیشتری نیز در دست کار دارد.

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این فصل این است که به تعدادی از استریمرها این امکان را می‌دهد تا وارد سرورهای اختصاصی خود شده و محتوای متفاوتی به مخاطبان خود ارائه دهند. مدیاتونیک اعلام کرده است:

امیدواریم بتوانیم در فصل‌های آینده، این مورد را برای افراد بیشتر گسترش دهیم و روش‌های جدیدی برای بازی اضافه کنیم.

این موضوع جالب به نظر می‌رسد، چون نحوه انجام بازی را تغییر خواهد داد. کاهش تعداد بازیکنان برای برخی استریم‌های اختصاصی، روش جالبی برای جذب مخاطبان است.

وبسایت IGN قول داده که مطالب اختصاصی بیشتری درباره فصل سوم فایل گایز، در روزهای آینده ارائه شود.

عنوان Fall Guys: Ultimate Knockout، در فوریه‌ی ۲۰۲۰ (مصادف با بهمن ۱۳۹۸) عرضه شده و هم‌اکنون برای پلتفرم‌ پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. فصل ۳ این بازی، در روز ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) از راه می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا