برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

نگاهی رسمی به فالکون در فیلم Captain America 4

ظاهری مدرن اما وفادار به کمیک‌ها!!

نگاهی رسمی به فالکون در فیلم Captain America 4 ۲۹ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فالکون در فیلم Captain America 4

هنوز ده ماه تا اکران در سینماها باقی مانده و به‌تازگی اولین نگاه رسمی به ظاهر کمیکی فالکون در فیلم Captain America 4 با طرفداران به اشتراک گذاشته شده است.

از اکران آزمایشی ضعیف گرفته تا فیلمبرداری مجدد سنگین استودیو مارول، چهارمین فیلم سینمایی کاپیتان آمریکا با عنوان Captain America: Brave New World یکی از آن پروژه‌هایی بوده که طرفداران خیلی بهش اعتماد ندارند. البته ناگفته نماند که انتخاب شدن سم ویلسون به‌عنوان کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول نیز از جمله دلایل دیگری است که چرا قشر قابل توجهی از فیلمبازان و طرفداران مارول مایل به تماشای این فیلم نیستند.

به‌دنبال انتشار تریلری اختصاصی پشت درب‌های بسته در همایش سینماکان، استودیو مارول به‌تازگی از ظاهر کمیکی شخصیت فالکون در فیلم Captain America 4 رونمایی کرده است. اگر بخاطر ندارید، در سریال فالکون و سرباز زمستان شاهد معرفی خواکین تورس با بازی دنی رامیرز (Danny Ramirez) بودیم که بعد از انتخاب شدن سم ویلسون به‌عنوان کاپیتان آمریکای جدید در کمیک‌ها، خود را فالکون نامید و جای خالی او را پر کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، استودیو مارول باری دیگر سنگ تمام گذاشته و ظاهری مدرن اما وفادار به کمیک‌ها خلق کرده است.

از داستان فیلم Captain America 4 چه می‌دانیم؟

از آنجایی که این فیلم پروسه فیلمبرداری مجدد سنگینی را پشت سر گذاشته، نمی‌توانیم تا اواخر سال جاری انتظار تیزر یا تریلر رسمی داشته باشیم. البته اصلا جای نگرانی نیست، زیرا به‌لطف افشاگری معروف، جزئیات جدیدی از داستان و شخصیت‌های فیلم منتشر شده که هوش از سرتان می‌برد. به‌گفته او، ژنرال راس به یک بیماری قلبی جدی مبتلا شده و سخت مشغول پیدا کردن درمانش است. به‌همین خاطر از شخصیت لیدر (دانشمندی که در فیلم هالک شگفت انگیز دیده بودیم) کمک می‌گیرد و در اثر برخی آزمایشات خطرناک، به سرنوشتی مشابه بروس بنر دچار می‌شود.

طبق ادعای این افشاگر، رد هالک شباهت بسیار زیادی به کمیک‌ها دارد، به‌طوری که وقتی خشمگین می‌شود، تمام بدنش شعله‌ور می‌شود. جالب اینجاست که حرارت خشم او به قدری زیاد است که حتی ویبرانیوم سپر کاپیتان آمریکا را هم ذوب می‌کند. همچنین به‌گفته او یک نبرد مرگبار بین سم ویلسون و رد هالک در کاخ سفید رخ می‌دهد و درنهایت به عموم گفته می‌شود که رییس جمهور راس جان خود را از دست داده است. هنوز معلوم نیست که سم ویلسون بدون سرم ابرسرباز چگونه می‌تواند با رد هالک مقابله کند، اما احتمالا برنامه این است که او در طول داستان به قدرتی ماورایی دست پیدا کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

29 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments