1%
  • 10/10

چرا غیبت سرباز زمستان در فیلم Captain America 4 ایده هوشمندانه‌ای است؟

این اقدام شوکه‌کننده مارول دلیلی منطقی دارد!!

چرا غیبت سرباز زمستان در فیلم Captain America 4 ایده هوشمندانه‌ای است؟ ۳۱ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
سرباز زمستان در فیلم Captain America 4

شاید غیبت سرباز زمستان در فیلم Captain America 4 برای بسیاری از طرفداران حتی شمایی که این مطلب را مطالعه می‌کنید ناراحت کننده باشد، اما مطمئن باشید که دلیلی منطقی پشت این اقدام شوکه‌کننده مارول وجود دارد.

درست مثل استیو راجرز، جیمز بوکانن بارنز یکی از شخصیت‌های کلیدی است که از فاز اول حضوری پررنگ در دنیای سینمایی مارول داشته و اخیرا هم در سریال کوتاه فالکون و سرباز زمستان شانه به شانه سم ویلسون با تهدیدی بزرگ مقابله کرده است. وقتی استودیو مارول از ساخته شدن Captain America: Brave New World خبر داد، طرفداران مطمئن بودند که ابرسرباز محبوب دنیای مارول قراره باری دیگر شانه به شانه سم ویلسون با تهدیدات بزرگ مقابله کند، تا اینکه چند هفته پیش گزارشی رسمی منتشر شد و عدم حضور سرباز زمستان در فیلم Captain America 4 را تایید کرد.

بدون شک این موضوع برای بسیاری از طرفداران به‌خصوص دوست‌داران شخصیت سرباز زمستان ناراحت کننده است، اما از طرفی کاملا منطقی و هوشمندانه است، زیرا فیلم Captain America 4 بهترین فرصت برای درخشیدن کاپیتان آمریکای سم ویلسون است و گنجاندن باکی بارنز در داستان باعث می‌شود تا سم ویلسون زیر سایه باکی قرار بگیرد. از آنجایی که سرباز زمستان محبوبیت بیشتری نسبت به کاپیتان آمریکای جدید فرانچایز دارد، کاملا طبیعی است که استودیو مارول نخواهد نقشی به او بدهد.

با توجه به اینکه مارول برای هر شخصیتی یک فیلم یا سریال در نظر گرفته، بازگشت باشکوه سرباز زمستان باید با پروژه انفرادیش صورت بگیرد. طبق تصویری که دو سال پیش در همایش کمیک کان سن دیگو به نمایش گذاشته شد، باکی قراره در فیلم به‌شدت مورد انتظار Thunderbolts حضور داشته باشد، بنابراین استودیو مارول می‌تواند به راحتی زمینه لازم برای ساخته شدن پروژه انفرادی سرباز زمستان (سینمایی یا تلویزیونی) را در فاز هفتم یا هشتم فرانچایز خود فراهم کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments