برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

اولین نگاه رسمی به ژنرال راس و کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4

تریلر پشت درب‌های بسته به نمایش درآمد!!

اولین نگاه رسمی به ژنرال راس و کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 ۵۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4

استودیو مارول شب گذشته پنلی در همایش سینماکان داشته و ضمن انتشار اولین تریلر پشت درب‌های بسته، از تصاویر جدید ژنرال راس و کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 پرده برداشته است.

پس از اینکه استیو راجرز در فیلم Avengers: Endgame سپر ویبرانیومی خود را به سم ویلسون داد، این شخصیت به طور کامل تبدیل به کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول شد. البته از آنجایی که سم خود را لایق عنوان و میراث استیو نمی‌دانست، در سریال فالکون و سرباز زمستان سپر کاپیتان آمریکا را به دولت اهدا کرد، اما وقتی گروهی به نام فلگ اسمشرها از کنترل خارج شدند، تصمیم گرفت تمامی ریسک‌ها را به جان بخرد و به دنیا ثابت کند که علیرغم نداشتن قدرت‌های یک ابرسرباز و رنگین پوست بودنش، همچنان می‌تواند سمبل آمریکا باشد و راه استیو را ادامه بدهد.

با توجه به نقش پررنگش، استودیو مارول دو سال پیش از ساخت فیلم Captain America: Brave New World خبر داد که طی چند ماه گذشته با چالش‌های کوچک و بزرگ بی‌شماری روبرو شده است. این فیلم مورد انتظار ابتدا قربانی اعتصابات هالیوود شد و سپس در پی انتقادات شدید به اکران آزمایشی، چندین پروسه سنگین فیلمبرداری مجدد را پشت سر گذاشت. متاسفانه تا اینجای کار جزئیات زیادی به بیرون درز نکرده‌، اما شب گذشته استودیو مارول در همایش سینماکان سکوت خود را شکست و در کنار تصاویر زیر، اولین تریلر فیلم را پشت درب‌های بسته به نمایش گذاشت.

طبق توصیف طرفداران اولین تریلر تماما روی ژنرال راس و سم ویلسون تمرکز دارد. آنها به‌همراه آیزیا بردلی (ابرسرباز سیاه پوستی که در سریال فالکون و سرباز زمستان معرفی شد) در کاخ سفید دور هم جمع شدند و درباره گردهمایی انتقام جویان صحبت می‌کنند. در همین حین حمله‌ای توسط گروهی ناشناس صورت می‌گیرد و ژنرال راس که اکنون رئیس جمهور ایالات متحده است، توسط نیروهای ویژه به محلی امن اسکورت می‌شود. او در یک سکانس به سم می‌گوید: فقط کارتو انجام بده، تو استیو راجرز نیستی. سم هم پاسخ می‌دهد: می‌دانم، نیستم. در آخر تریلر با شاتی از کاپیتان آمریکا در لباس ابرقهرمانی جدیدش به پایان می‌رسد.

تصاویر منتشر شده از کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 چه چیزی را در رابطه با داستان تایید می‌کند؟ هم تریلر و هم تصاویر تازه منتشر شده بر جنبه‌ جذابی از فیلم تمرکز دارند که هرگز بخشی از سفر استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول نبود. کاپیتان آمریکا همواره یک ابرسرباز گمشده در زمان بوده، اما حالا جایگزین او باید علیرغم رنگین بودن پوست و نداشتن قدرت‌های ماورایی، با تهدیدهای بزرگتر از خودش مقابله کند و به دنیا نشان بدهد که لایق نام کاپیتان آمریکا است.

جالب اینجاست که سم به‌عنوان کاپیتان آمریکا چگونه مستقیما با رئیس جمهور ایالات متحده در تماس خواهد بود، زیرا تاندربولت راس به سم دستور می‌دهد که انتقام‌ جویان را دوباره گردهم بیاورد. اگر تیم همچنان تحت نظارت دولت باشد (قرارداد سوکوویا)، این مخالف موضع استیو در فیلم جنگ داخلی خواهد بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

56 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments