نبرد کاپیتان آمریکای جدید با دشمنان در ویدیوی پشت صحنه‌ی The Falcon and The Winter Soldier

جان واکر، کاپیتان آمریکای جدید است

ساعاتی قبل دو تصویر و یک ویدیو از پشت صحنه‌ی سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شد که کاپیتان آمریکای جدید را در حال مبارزه با دشمنان نشان می‌دهد.

از زمان معرفی The Falcon and The Winter Soldier در کامیک کان سان دیگو تاکنون، اطلاعات رسمی چندانی از اولین سریال استودیوی مارول به اشتراک گذاشته نشده است. طبق اندک اطلاعات رسمی، می‌دانیم که فالکون با نقش‌آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) و سرباز زمستان با نقش‌آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan) مجبور به همکاری با یکدیگر برای مقابله با یک تهدید جدید می‌شوند. خوشبختانه در این مدت تصاویر و ویدیوهایی از پشت صحنه منتشر شده است که اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد.

اسپویل: در پایان فیلم Avengers: Endgame دیدیم که استیو راجرز سپر مخصوص خود را به سم ویلسون سپرد تا او ادامه‌هنده‌ی راهش باشد اما ظاهرا دولت آمریکا برنامه‌های دیگری در سر داشته است. اینطور که به‌نظر می‌رسد، دولتمردان ترجیح می‌دهند تا عنوان و سپر کاپیتان آمریکا توسط فردی به نام جان واکر مورد استفاده قرار گیرد. تصاویری که در گذشته از پشت صحنه‌ی سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده بود، این شخصیت را در حالی نشان می‌داد که سپر به دست در یک کنفرانس خبری ظاهر شده بود. لباس مخصوص واکر به جز در چند مورد، شباهت‌های بسیاری به لباس مخصوص استیو راجرز داشت.

با ادامه یافتن روند فیلمبرداری در شهر آتلانتای ایالت جرجیا، دو تصویر و یک ویدیوی جدید از پشت صحنه‌ی The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده است. در ابتدا اکانت توییتری Tally and I’m not here to make friends دو تصویر جدید را به اشتراک گذاشت که ظاهرا به یک صحنه‌ی اکشن مربوط می‌‌شدند. متاسفانه تصاویر چندان واضح نیستند اما این کاربر نوشت فرد مورد نظر لباسی شبیه به کاپیتان آمریکا به تن داشته و یک سپر حمل می‌کرده است. ساعاتی بعد، وب سایت Murphy’s Multiverse ویدیوی کوتاهی را منتشر کرد که از همین صحنه ضبط شده بود. این ویدیوی ۱۶ ثانیه‌ای کاپیتان آمریکای جدید را نشان می‌دهد که در حال مبارزه با دشمنان خود است.

این ویدیو، یک نکته‌ی مهم دیگر را هم در خود جای داده است. اگر دقت کنید، متوجه می‌شوید در حالی که کاپیتان آمریکای جدید مشغول مبارزه با دشمنان خود است، فردی شبیه به سرباز زمستان به سراغ خودرو رفته و افرادی که به‌نظر می‌رسد گروگان باشند را آزاد می‌کند. اگر حدس و گمان‌ها پیرامون این ویدیو صحیح باشد، جان واکر برخلاف پیش‌بینی‌های اولیه‌ی برخی طرفداران قرار نیست مقابل شخصیت‌های اصلی قرار گرفته و احتمالا با آن‌ها همکاری خواهد کرد. در ضمن، سباستین استن پنج روز قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی The Falcon and The Winter Soldier به اشتراک گذاشت که ظاهرا به معرفی شخصیت بتل‌استار اشاره داشت. این شخصیت، دوست صمیمی و دستیار جان واکر/کاپیتان آمریکای جدید در کمیک بوک‌ها است.

نقش جان واکر به وایت راسل (Wyatt Russell) سپرده شده که در کنار ورزش هاکی، در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف به نقش‌آفرینی پرداخته است. راسل در طول فعالیتش به‌عنوان بازیکن هاکی در تیم‌های آماتور و حرفه‌ای از جمله Chicago Steel و Coquitlam Express حضور داشته است. از شناخته شده‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های راسل هم می‌توان به Cowboys & Aliens Everybody Wants Some و Black Mirror اشاره کرد.

در پایان، لازم به ذکر است که پخش The Falcon and The Winter Soldier در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد. فصل اول، شش قسمت داشته و به‌صورت هفتگی پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا