شخصیت بتل‌استار احتمالا در سریال The Falcon and the Winter Soldier معرفی می‌شود

آیا لمار هاسکینز هم به جمع ابرقهرمانان می‌پیوندد؟

شخصیت بتل‌استار

با توجه به تصویری که سباستین استن از پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier منتشر کرده است، باید منتظر معرفی شخصیت بتل‌استار در این سریال باشیم.

سریال The Falcon and the Winter Soldier از اواخر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و این روند همچنان ادامه دارد. اگرچه سرباز زمستان و فالکون، محور اصلی اتفاقات خواهند بود اما در جریان داستان با شخصیت‌های دیگری هم ملاقات می‌کنیم. شارون کارتر با نقش‌آفرینی امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) یکی از این شخصیت‌ها است که پس از غیبتی نسبتا طولانی دوباره در کنار ابرقهرمانان خواهد بود. هلموت زمو با نقش‌آفرینی دنیل برول (Daniel Brühl) هم قرار است برگردد اما مشخص نیست همچنان یک شخصیت منفی است یا بالاخره به متحد انتقامجویان تبدیل می‌شود. به این دو شخصیت، باید مامور آمریکا را هم اضافه کرد که وایت راسل (Wyatt Russell) نقش او را بر عهده دارد.

سباستین استن (Sebastian Stan) بازیگر نقش سرباز زمستان در دنیای سینمایی مارول چندی پیش تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier به اشتراک گذاشت. این تصویر احتمالا حضور شخصیت بتل‌استار را در اولین سریال مارولی دیزنی پلاس تایید می‌کند. در این تصویر استن، آنتونی مکی (Anthony Mackie) و وایت راسل را به همراه یک بازیگر ناشناخته می‌بینیم که روی لباس مخصوص ابرقهرمانی‌شان یک کاپشن پوشیده‌اند تا گرم شوند. استن، مکی و راسل زیپ کاپشن‌های خود را بسته‌اند و در نتیجه، نمی‌توان نگاه دقیقی به لباس آن‌ها داشت اما بازیگر ناشناخته زیپ کاپشن را نبسته است.

این بازیگر ناشناخته لباسی سرتاسر مشکی به تن کرده است که روی ناحیه‌ی قفسه‌ی سینه، ستاره‌ای بزرگ قرار گرفته است. با در نظر گرفتن لوگوی ستاره و همچنین سیاهپوست بودن این بازیگر، احتمال می‌رود در جریان سریال The Falcon and the Winter Soldier شاهد معرفی بتل‌استار باشیم. این ابرقهرمان در کمیک بوک‌ها فردی سیاهپوست به نام لمار هاسکینز است و معمولا روی لباس آبی و قرمز رنگ او یک ستاره‌ی بزرگ قرار دارد.

پس از اینکه حضور وایت راسل به عنوان مامور آمریکا/جان واکر در سریال مشترک سرباز زمستان و فالکون تایید شد، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون معرفی بتل‌استار در The Falcon and the Winter Soldier به‌وجود آمد؛ زیرا این دو شخصیت در کمیک بوک‌ها نه تنها دوست نزدیکی بودند، بلکه ماجراجویی‌های بسیاری هم با هم داشتند. واکر و هاسکینز به همراه دو نفر دیگر با کمک دکتر کارل مالس به قدرت‌های ابرانسانی دست یافتند. این چهار نفر سپس گروه Bold Urban Commandos را تشکیل دادند. پس از اینکه کمیسیون فعالیت‌های ابرقهرمانی دولت آمریکا، جان واکر را به عنوان کاپیتان آمریکای جدید انتخاب کرد، هاسکینز به دستیار او تبدیل شد.

در پایان، لازم به ذکر است که پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) از طریق سرویس دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا