#مهسا_امینی

تماشا کنید: نخستین تریلر The Falcon and the Winter Soldier از راه رسید

بازه‌ی پخش سرانجام مشخص شد

استودیوی مارول و شرکت والت دیزنی در جریان رویداد Investor Day 2020 نخستین تریلر The Falcon and the Winter Soldier را به نمایش گذاشتند.

اگرچه مجموعه فیلم‌های Captain America روی استیو راجرز تمرکز داشتند اما در جریان آن‌ها با شخصیت‌های مکملی آشنا شدیم که از مهم‌ترین‌هایشان می‌توان به سم ویلسون و باکی بارنز اشاره کرد. حالا که راجرز مسیر متفاوتی را در پیش گرفته و دیگر یک ابرقهرمان نیست، ویلسون و بارنز مجبور می‌شوند با وجود اختلافاتی که دارند متحد شده و یک گروه تشکیل دهند؛ اتفاقی که در سریال The Falcon and the Winter Soldier مورد کندوکاو قرار می‌گیرد. مارول در قبال تازه‌ترین محصول خود بسیار محتاطانه عمل کرده و جزئیاتی را از فیلمنامه به اشتراک نگذاشته، جز اینکه برخی شخصیت‌های قدیمی مانند بارون زیمو و شارون کارتر بازمی‌گردند.

مارول در جریان Invester Day 2020 که اخیرا برگزار شد، نخستین تریلر The Falcon and the Winter Soldier و همچنین پوستر جدید آن را نشان داد. اگرچه با ویدیوی نسبتا طولانی‌ای طرف هستیم اما فاش نمی‌شود سم ویلسون و باکی بارنز در حال انجام چه ماموریتی هستند. با این حال، گروهی از شخصیت‌های منفی را می‌بینیم که از ماسک‌هایی خاص استفاده کرده و خود را فلگ اسمشر می‌نامند. البته مورد دوم در تریلر اشاره نمی‌شود، بلکه به لطف یکی از آیتم‌های تبلیغاتی فاش شده است. تریلر مزبور چند نکته‌ی دیگر را هم در خود جای داده که برای مثال می‌توان به سپر کاپیتان آمریکا اشاره کرد؛ سپری که ظاهرا در مکانی شبیه به نمایشگاه نگهداری می‌شود.

در انتهای Avengers: Endgame، استیو راجرز سپر خود را به سم ویلسون سپرد تا به عنوان کاپیتان آمریکای جدید به فعالیت پرداخته و راه او را ادامه دهد اما طبق چیزی که در نخستین تریلر The Falcon and the Winter Soldier می‌بینیم، بخشی از دولت موافق چنین تصمیمی نبوده و اجازه‌ی استفاده از سپر را به فالکون نمی‌دهد. دولت همچنین کاپیتان آمریکای جدیدی را معرفی می‌کند که در دو صحنه از ویدیو قابل‌مشاهده است: صحنه‌ی اول، شبیه به یک مراسم معارفه بوده و صحنه‌ی دوم هم به سرقت از یک کامیون مربوط می‌شود. در ضمن، با توجه به آنچه در کمیک بوک‌ها رخ داده، جان واکر نهایتا هویت کاپیتان آمریکا را کنار گذاشته و از هویت مامور آمریکا برای انجام فعالیت‌های ابرقهرمانی استفاده می‌کند.

سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان قرار بود در آگوست سال جاری میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش شود اما همه‌گیری ویروس کرونا و عقب افتادن تیم تولید از برنامه‌ریزی‌ها، مارول را به تعویق زمان انتشار محبور کرد. با توجه پوستری که در جریان Investor Day 2020 به نمایش درآمد، پخش سریال از تاریخ ۲۹ اسفند (مصادف با ۱۹ مارس) آغاز خواهد شد. در ضمن، فصل نخست از شش قسمت تشکیل شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا