#مهسا_امینی

آیا ازرا میلر از نقش فلش کنار گذاشته می‌شود؟

سه فیلم ابتدایی دنیای دی‌سی به‌طور کامل از تایملاین حذف خواهند شد

نقش فلش در دنیای سینمایی دی‌سی

با توجه به گزارشی که در فضای مجازی منتشر شد، ازرا میلر احتمالا نقش فلش در دنیای سینمایی دی‌سی را از دست داده و فرد دیگری جایگزین او خواهد شد.

کمتر از دو هفته‌ی پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که ازرا میلر (Ezra Miller) را در حال خفه کردن یکی از طرفداران نشان می‌داد. اگرچه مدت زمان این ویدیو بسیار کم بود و نمی‌شد درک درستی از اتفاقات پیدا کرد اما واکنشی که بازیگر فیلم The Perks of Being a Wallflower در قبال آن فرد نشان داده بود، موجی از اعتراضات را به وجود آورد؛ اعتراضاتی که به ترند شدن هشتک EzraMillerIsOverParty منجر شدند. تا به این لحظه هیچ گونه بیانیه‌ای از سوی برادران وارنر یا نماینده‌ی میلر منتشر نشده است.

از آن‌جایی که بسیاری از طرفداران خواهان مشخص شدن وضعیت ازرا میلر بودند، وب سایت Fandom Wire تصمیم گرفت با رابط‌های خود در استودیوی برادران وارنر تماس گرفته و اطلاعاتی را در این زمینه به‌دست آورد. نتیجه‌ی کار، مطلبی بود که چندی پیش روی خروجی این وب سایت قرار گرفت. با توجه به متن، فیلمنامه‌ی اقتباس سینمایی فلش آماده بوده و برادران وارنر می‌خواهد این پروژه در سریع‌ترین زمان ممکن وارد فاز تولید شود. در ضمن، مدیران این استودیو هنوز تصمیمی در قبال ازرا میلر و جنجال‌های اخیر اتخاذ نکرده‌اند اما آماده هستند در صورت نیاز فرد دیگری را برای ایفای نقش فلش در دنیای سینمایی دی‌سی انتخاب کنند.

در ادامه‌ی گزارش به اهمیت Flash برای استودیوی برادران وارنر و شرکت دی‌سی کامیکس پرداخته شد. ظاهرا فلش در جریان این فیلم سینمایی به گذشته می‌رود تا جان مادرش را نجات دهد اما این کار باعث به وجود آمدن تغییراتی در خط‌های داستانی می‌شود. در نتیجه‌ی این تغییرات، سه فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice ،Man of Steel و Justice League به‌طور کامل از تایملاین حذف شده و شاهد اضافه شدن شخصیت‌های جدیدی از جمله بتمن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) خواهیم بود. در این میان، تغییری در بازیگر دو نقش واندر وومن و آکوامن به وجود نخواهد بود. در ضمن، گروه لیگ عدالت همچنان پابرجا است اما در جریان نخستین اقتباس سینمایی فلش خبری از دیگر قهرمانان نیست.

بخش پایانی مطلب Fandom Wire به آنتاگونیست‌های فیلم Flash اختصاص داده شد. اینطور که به نظر می‌رسد، بری آلن در جریان داستان با ریورس فلش (Reverse Flash) و میرر مستر (Mirror Master) مبارزه خواهد کرد. ریورس فلش در کمیک بوک‌ها یک پروفسور دانشگاه به نام دکتر ادوارد کلریس است که موفق می‌شود به واسطه‌ی یک ماده‌ی شیمیایی به قابلیت‌های ابرانسانی مانند سرعت فوق‌العاده زیاد دست یابد. این شخصیت را می‌توان نسخه‌ی تاریک‌تر فلش نامید. برخلاف گزارش‌هایی که در گذشته منتشر شده بودند، وارنر و دی‌سی کامیکس تغییری در جنیست ریورس فلش به وجود نیاورده و به دنبال بازیگر مرد برای ایفای نقش آن می‌گردند.

شخصیت میرر مستر برخلاف آنچه در کمیک بوک‌ها به تصویر کشیده قرار است یک زن باشد. نویسنده‌ی وب سایت Fandom Wire از جسیکا چستین (Jessica Chastain) به عنوان اولویت اصلی برای ایفای نقش این ابرشرور نام برده است. میرر مستر می‌تواند با استفاده از آینه دیگران را هیپنوتیزم کند، ناپدید شود یا به بُعدهای دیگر ورود پیدا کند.

اگر تغییری در برنامه‌ها به وجود نیاید، فیلم سینمایی Flash در سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا